Gold AG - Babë e djalë (Official Video)

  visualizzazioni 535,601

Gold AG

Mese fa

fanlink.to/BabeDjal
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Gold AG - Babë e djalë
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Tekst e muzikë: Gold AG
Orkestrim: Fatos Canolli
Vokal përcjellës: Lule Mustafa
Video: MProduction
28 NËNTOR 2020

Commenti
Bashkim Bajraktari
Bashkim Bajraktari Giorno fa
Oj Zemra Shqiponjes🇦🇱🇱🇷
rabit gashi
rabit gashi 8 giorni fa
1
rabit gashi
rabit gashi 6 giorni fa
Ooo
rabit gashi
rabit gashi 8 giorni fa
11
Ronaldo Cristiano
Ronaldo Cristiano 9 giorni fa
Bravo o artist te kan hije kto keng 💞
Karafil Elezi
Karafil Elezi 9 giorni fa
0:41
Mervete Mataj
Mervete Mataj 10 giorni fa
Strellc baballoq un jam nga baballoq kurse ne strrells i kam miqet E dua shum kumunen time pavarsisht jam krenare qe gjagjai im esht nje hero I vertet komandant i ushtrisë çlirimtare E ty te lumt goja qe po kendon kaq mir je nje njeri me nje zemer te paster te dua shum arjan
No NAME
No NAME 13 giorni fa
oppoüoü
Lindita Dani
Lindita Dani 17 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dani Mustafa
Dani Mustafa 17 giorni fa
Gola
Dani Mustafa
Dani Mustafa 17 giorni fa
🇽🇰🇽🇰🇦🇱
Labinot Xhemajli
Labinot Xhemajli 19 giorni fa
Edhite muziken krejt mut ebone mekto kong
Dardan Deqani
Dardan Deqani 21 giorno fa
O keni meja ni krismen Deqanit Gold rrespekt Nga Deqani
Krume Banane
Krume Banane 24 giorni fa
Like kush mendo se gold ag esht kengateri ma i mir ne shqiperi🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍👑
Lokaj Ajola
Lokaj Ajola 24 giorni fa
Hajde gold gjija
Lokaj Ajola
Lokaj Ajola 29 giorni fa
Gold baba
Qefka Ilazi
Qefka Ilazi Mese fa
ig
Ismet Osmani
Ismet Osmani Mese fa
0
Bojan Djordjevic
Bojan Djordjevic Mese fa
Kosovo is serbia 🔴🔵⚪
Shpend'S💫MusicChannel
Shpend'S💫MusicChannel Mese fa
👍
Kopshti Tpagjeturve
Kopshti Tpagjeturve Mese fa
Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻
Besnik Topanji
Besnik Topanji Mese fa
BRAVOOOOOOOOOOO
Altin Kelmendi
Altin Kelmendi Mese fa
te lumt goja o vllau jon shqiptar ni gold e ka kosova 👏
Летящият Xоландец
Летящият Xоландец Mese fa
Kuq e zi! 🇦🇱 respect from 🇧🇬❤ love uck
Armendi Haxhosaj
Armendi Haxhosaj Mese fa
jurujt respekt isha shijm deqai krit famil reptom jedjali adeshri
gent gent baab gent baba
gent gent baab gent baba Mese fa
Ogold tahnksha zemren
doliio volay
doliio volay Mese fa
Gold ag 1 per Shqiperi je. ❤
bilinas mini
bilinas mini Mese fa
You are the best
Ramiz Aliu
Ramiz Aliu Mese fa
2021. O gold i mir je bre bir Po spot kuptojn
patroll dne
patroll dne Mese fa
A patriot i forte eshte goldi😜
amin army
amin army Mese fa
Gold ag vet e kam sot ditëlindjen
doliio volay
doliio volay Mese fa
Zoti mira melodis🇲🇷🇹🇷🇵🇰🇦🇱🇧🇦🇲🇰👌🎯
gioyu comi
gioyu comi Mese fa
Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰
bilinas mini
bilinas mini Mese fa
Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰
Flamur Celaj
Flamur Celaj Mese fa
Urime vlla, e gezofte jeten djali, u befte trim si Adem Jashari
Arjan Marku
Arjan Marku Mese fa
O gold per cdo dite vetem kenget e tuja ndigjoj. Love you brother allahu te rojt respekte nga londra
hoiy vinosa
hoiy vinosa Mese fa
Urime Pavaresia e Shqiperis
Destan Stein
Destan Stein Mese fa
🔥♥️🌹✌🏻👍🏻 Mashallah
gioyu comi
gioyu comi Mese fa
Bravo 🔥😝
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije Mese fa
Te lumte o golld je legjende 👍
Liridona Thaqi
Liridona Thaqi Mese fa
Urime gold me jet te gjat 🌅🌅aj qenka si djell
abbsnn cose
abbsnn cose Mese fa
Aww I love this new intro!
besnik haxha
besnik haxha Mese fa
Bravo golldi veq vazhdo qishtu
hoiy vinosa
hoiy vinosa Mese fa
E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤
Florim Gashi
Florim Gashi Mese fa
Respekt per goldin
abbsnn cose
abbsnn cose Mese fa
Bravo i fort je
Lokaj Ajola
Lokaj Ajola Mese fa
Urime Gold Ag baba
hoiy vinosa
hoiy vinosa Mese fa
E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤
aola wili
aola wili Mese fa
Seriously may be my favorite ever.
hoiy vinosa
hoiy vinosa Mese fa
Bravo i fort je
Kreshnik Marku
Kreshnik Marku Mese fa
Pse Ban Kaq keng te Mira Gold Ag . Te rujt zoti . E shum Sukse
Lindita Fangaj
Lindita Fangaj Mese fa
Allahu I madh te RUJT me jet te GJAT djali serbi flet e na bajm djem por si ti 1 ne 500 vjet I vjen kesaj tok
Mesa Mesa
Mesa Mesa Mese fa
Zoti mira melodis🇲🇷🇹🇷🇵🇰🇦🇱🇧🇦🇲🇰👌🎯
aola wili
aola wili Mese fa
Urime per lindjen e djalit che bravo per kenget qe kendon je shum i mir
miko foin
miko foin Mese fa
Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰
Atnan Bahri
Atnan Bahri Mese fa
Te. Lumt goja or bish e shqiptaris
Eri Shqipe
Eri Shqipe Mese fa
Je me I Miri 🤛💯🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose Mese fa
Allahu ta rrit djalin me te mira o goldi,je nje shembull per rinin e kosoves hallall ta baft zoti,tu baft trim si adem jasharri.
miko foin
miko foin Mese fa
🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘
Eljesa Aliu
Eljesa Aliu Mese fa
Bravo 🔥😝
alida flus
alida flus Mese fa
🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘
Orsedi Bardhi
Orsedi Bardhi Mese fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 nr 1 je 💫💫
alida flus
alida flus Mese fa
Zoti ta ruajt djalin o goldi te rroj sa malet, ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I uroj nje jet te lumtur dhe te rritet me prinderit e tij...👨‍👩‍👦 Djali yt do te jete luftar i madh sepse edhe babai i tij i v
Nushi Dibrani
Nushi Dibrani Mese fa
Bravo i fort je
Nushi Dibrani
Nushi Dibrani Mese fa
🦾🦾🦾🦾
Igli Mija
Igli Mija Mese fa
E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤
abbsnn cose
abbsnn cose Mese fa
Baba osht ky
Alf_on_60Hz
Alf_on_60Hz Mese fa
🥰
Dardania Antike
Dardania Antike Mese fa
Urime Shqiptar kudo qe jeni Festa e Flamurit...Bravo Arian Agushi.
ardit merolli
ardit merolli Mese fa
Rrofte UÇK-ja
genta shatri
genta shatri Mese fa
Qato dislike jon shkavella 100% Gold veq suksese inshallah
Lleshi
Lleshi Mese fa
Ref: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit Trimat e rrall kan vepra jo fjal qka bon Djali per babë e Baba per Djal O Hysni Lokaj ti pe jeshon Malin ska shok mat mir ne ket se sa djali me kang trimerie ja perkune djepin e mësove me dasht e me rujt Prejlepin kurr Arton Lokaj nuk te len ty vet nese ndahi ktu takoheni ne xhenet me dek per atdhe bir nuk ka ma mir e emrat naj run Kosova e Lir e brezave te rij mësojani te verteten se 1 Babë e 1 Djal per Liri e dhanë Jetën Ref 2x: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit O Keni me ja ni krismen Deçanit se n'ballë po na prin Komandanti Gllogjanit deken pe lyp e deken ki me gjet se deshira per liri moshen sna vet mbrapa i kthejm armiqt n'arkivola se kurr s'na len vet Taip vlla Haki Tolaj ky gjak Dukagjini pe skuq Flamurin kur skem armatim plum e bojm gurin lum per Kosovën qka rriti nana ah Er liri kan bjeshket tana n'Strellcin e bukur shum lule kan dal ato i ujit Hysni Lokaj me djal Ref 2x: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit
yuoop noke
yuoop noke Mese fa
Rrespekt Gold ag si gjithmon i pari 🇦🇱👍🏻🙏🏻
Serxho Vlore
Serxho Vlore Mese fa
Urime per lindjen e djalit che bravo per kenget qe kendon je shum i mir
Nuri Shaini
Nuri Shaini Mese fa
ALBANIJA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Andi Uka
Andi Uka Mese fa
Urime 28 nentori Kengetar ma I miri Gold Ag
Ej game Èj
Ej game Èj Mese fa
Bravo shendet dhe jet te gjat te keni bashk me djalin
yuoop noke
yuoop noke Mese fa
Bravo..e ke qare me lot ket kenge..si gjithmonë me i miri prej krejtve
Yamaç Kocovali
Yamaç Kocovali Mese fa
Zoti ta ruajt djalin o goldi te rroj sa malet, ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I uroj nje jet te lumtur dhe te rritet me prinderit e tij...👨‍👩‍👦 Djali yt do te jete luftar i madh sepse edhe babai i tij i vjen era e luftarit lum ne qe te kemi SHQİPERİA KOSOVA MAQEDONIA te gjith jan krenar per ty 💛. UÇK💞 Djali yt lindi ne daten 28 nentor ateher kur Adem Jashari dha jeten e tij per liri🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri Mese fa
Allahu ta rujt at djal jarabi
Tina Dubois
Tina Dubois Mese fa
Dhe ti me nje djal te behesh sa me shpejt.😊
arlind avdyli
arlind avdyli Mese fa
Baba osht ky
Djellona Maloku
Djellona Maloku Mese fa
Te lumt Gold AG respekt 👍
servis berat
servis berat Mese fa
Gezuare 28 netorin
Muho Bosa
Muho Bosa Mese fa
Urime28 nentori
Liridona Zabelo
Liridona Zabelo Mese fa
❤👍👍
erinda Hasani
erinda Hasani Mese fa
Sa tekst i bukur
Vloraa Tahiri
Vloraa Tahiri Mese fa
Gold AG 💫💫👏🏻👏🏻👏🏻
Dukagjinasi Strellc
Dukagjinasi Strellc Mese fa
Te lumte per kengen i madhi Gold Ag respekt.LAVDI per te gjithe deshmoret e UÇK.Ty te kendofte zemra gjithemone sa keto bjeshket e Dukagjinit.
Dra Vrej
Dra Vrej Mese fa
Shka je vesh ne pizhama o gold?
danii çareti
danii çareti Mese fa
UÇK❤️
Gentian Ferati
Gentian Ferati Mese fa
Bravo..e ke qare me lot ket kenge..si gjithmonë me i miri prej krejtve
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi Mese fa
Boll u shite patriot o njeri fallc pse spo knon per qakorr e zhlebin
Labi Ballaca
Labi Ballaca Mese fa
Posh allhun a e ke pa qka ka bo fero e ka dhi n’ta
ThatSimple
ThatSimple Mese fa
🇦🇱
Alisha Sophia
Alisha Sophia Mese fa
🇦🇱🇦🇱Happy Independence Albania 🇦🇱🇦🇱 Nice song..
Wishing Happines
Wishing Happines Mese fa
👏🔥🔥👏🔥🔥👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️
Granit Kelmendi
Granit Kelmendi Mese fa
Deçani on fire🔥🔥
stefan
stefan Mese fa
Затоа никогаш нема да ве биде како народ, затоа што сте племе... Ајде назат во планина и овците на пасење
Ajsi Pashollari
Ajsi Pashollari Mese fa
Yll je bravo Gold
alida flus
alida flus Mese fa
Gezuar diten e Flamurit Shqipe!
Fattti Jemm Fattti Jemm
Fattti Jemm Fattti Jemm Mese fa
E paq me fat ne jet djalin tend dhe me shume dashuri
Fitim Ajdini
Fitim Ajdini Mese fa
Jaaa, çdo dit muzik tnjejta
Sefedin Mustafa
Sefedin Mustafa Mese fa
urime gold
TiboinShape entraînement
TiboinShape entraînement Mese fa
Urime festën e flamurit dhe me jetë të gjatë Djali
alida flus
alida flus Mese fa
🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏
Rovena Zacelli
Rovena Zacelli Mese fa
Shm bkr Me jete t gjate djalin!!!
OfficialBabaMret
OfficialBabaMret Mese fa
Decant jan shum barbona se kur jam kan I vogel kam pyt ni shpi me decan per buk edhe kan than jo se jeni shqiptar, njs sjan krejt ashu po mbase jan kan familje enkeqe...po kur a kan puna luftes krejt te na kan ardh edhe me sa kena pas munsi i kena prit.! Njs flm sot sjau dom neren hic
Kreshnik Shehu
Kreshnik Shehu Mese fa
Urime ❤️🇦🇱❤️
Erza Tahiri
Erza Tahiri Mese fa
You killed everything 💉🦋😍
Kosta Shele
Kosta Shele Mese fa
Hallall ta befte zotite te rroji djali
tomi hilfiger
tomi hilfiger Mese fa
KOSOVO JE SRBIJA....SRBIJA RUSIJA MAKEDONIJA
Emrije Gashi
Emrije Gashi Mese fa
krejt te njejta tekstet e kengeve gjith njejet
Leon File
Leon File Mese fa
Jete te gjate lume nena ae te ka o zot cfar kenge
Luigi Marchetto
Luigi Marchetto Mese fa
O mbret i muzikes shqipe te lumt goja dhe te rroje e me jet te gjat ⭐ vogel qofshi me jet te gjat ♥️
Elmedin Mediu
Elmedin Mediu Mese fa
Urime 28 Nentorin🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰♥️🇽🇰 Gjith shqiptarëve
Albes Krasniqi
Albes Krasniqi Mese fa
🔥🔥❤❤❤❤
Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
02:56
Gold AG
visualizzazioni 436K
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
03:34
Gold AG
visualizzazioni 926K
Emma, Alessandra Amoroso - Pezzo Di Cuore
3:47
emmaVEVO
visualizzazioni 1,3M
Sabrina Carpenter - Skin (Official Lyric Video)
2:56
Sabrina Carpenter
visualizzazioni 6M
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
Gold AG - Liri a Vdekje
03:28
Gold AG
visualizzazioni 518K
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
08:01
Gold AG
visualizzazioni 4,6M
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
04:14
Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
03:53
Gold AG - Sokoli
03:39
Gold AG
visualizzazioni 4,8M
Gold AG - Malli i vendlindjes
04:17
Gold AG
visualizzazioni 467K
Gold AG - Suhareka
03:28
Gold AG
visualizzazioni 3,7M
Emma, Alessandra Amoroso - Pezzo Di Cuore
3:47
emmaVEVO
visualizzazioni 1,3M
Sabrina Carpenter - Skin (Official Lyric Video)
2:56
Sabrina Carpenter
visualizzazioni 6M
DEBBY HA UN SEGRETO SCONVOLGENTE ** MI CONFESSO **
19:20
PIT - Paranormal Investigation Team
visualizzazioni 151K