Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  visualizzazioni 2,105,986

DIEZ MUSIC

5 giorni fa

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Commenti
Markus Aurelius
Markus Aurelius 51 secondo fa
Melisa, o ti o un ne kte studio . I lutem produksionit te marri masa se Kjo esht e pa tolerueshme .🥸
Vlera Hasani
Vlera Hasani 11 minuti fa
Te dua melisa
Geri Lafit
Geri Lafit 18 minuti fa
Jom 23 vjec sa nigjova ket shkova ke doktorri familjes , mtha qe tka fillu migrena
The_phenom .1923
The_phenom .1923 21 minuto fa
Srz un u futa me pa muziken se mora vesh se kish bo muzik melisa po srz sa e hapa nuk me punoj me boksi i telefonit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Namik Kapaj
Namik Kapaj 31 minuto fa
Kënga me e bukur ❤️😍😍❤️❤️😍😍❤️❤️❤️
Besart Selman
Besart Selman 34 minuti fa
a
jeonaa
jeonaa 44 minuti fa
0:58 - 1:13 bobat ne terezin e tyre 😂😂
bessbaba
bessbaba 47 minuti fa
🍁🍁🍁
Rafa Me
Rafa Me 56 minuti fa
Kenge kari
asi star
asi star 37 minuti fa
te mbeshtes
Καλο παιδι
Καλο παιδι 58 minuti fa
👍👍👍👍👍
bleona kalia
bleona kalia Ora fa
Sa keq
Christina Kantriou
Christina Kantriou Ora fa
Çfarë jeni tu bo ore se mori kënga 2 milion klikime vetëm për të parë komentet ne🤣🤣
arian jashari
arian jashari Ora fa
jjmdgsjysjixjuxndhxkiisjduksbxmc jfjhxjcmdhcmjxndnbxnxmdnchmfjejdyyydjhxnxnnxjjdndjchebfhnxjxndnxnhxdjhdndhcnduiegjddbfnnfjdnx hxndjijjxnxnufjgjcncndbjdxhnxuxndjcncjncnxxbnxnnxjdcnjdhdjdjxuytdbfjfvfyhbfhdxjfjfgdnvjbf x bndjfbjdjjjfnfnrhhyfnnfbnnnnnnndjfjdjfnxnzndnxjjddjnfncnxnnxbdnuidjxbccjdhxndjchdbhdjxnxhcmfmgjmdhcmghfndndnnmdhdjfnxhmfhxnvncjsuwhhhxhfjdjdbdgndndnhehudfjfjfudjjxh
Lume Lume
Lume Lume Ora fa
Haj medet breeh oj boter shko najkun Belly Dance se per me knu ide spaske uh qyqe
Ena shullisi
Ena shullisi Ora fa
😘😘😘😘😘😘😘😘
FF Loreno
FF Loreno Ora fa
Ka nji jav ka kaluar hahahaha
ramazan shabani
ramazan shabani Ora fa
Waw brravo melisa vazhdo kështu brravo
AnteNator Tv
AnteNator Tv Ora fa
Kape kazmen se kjo nuk esht per ty hahahhahhahaha like kush mendon keshtu
ramazan shabani
ramazan shabani Ora fa
Brravo melisa je yll fare😍😍😍😍😍😍😍
_fav. lyrics_
_fav. lyrics_ Ora fa
Edhe thoni pse i ka marr 2M views 🤣🤣 i ka dal *****👁️👄👁️
Margerita Koleci
Margerita Koleci Ora fa
Marsela
Marjo Baci
Marjo Baci Ora fa
Me geta te grisura shikojeni te gjysma me ande 🤣🤣te grisura
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI Ora fa
Pershendetje per te gjithe ata qe me duan dhe sme duan ! I respektoj te gjitha komentet e juaja pafundesisht te mira e te keqija! Ju falenderoj nga zemra per 2 milion klikimet dhe per mbeshtetjen ! Tashme projektet e rradhes do i ndiqni ne kanalin tim ! Faleminderit dhe nje here ! Ju dua te gjitheve !
Margerita Koleci
Margerita Koleci Ora fa
Mama
Artila Banaj
Artila Banaj Ora fa
Super
Margerita Koleci
Margerita Koleci Ora fa
Melisa
Margerita Koleci
Margerita Koleci Ora fa
Melisa
Elsa Kondakciu
Elsa Kondakciu Ora fa
Nuk e dija qe ishe dhe kengetare sepse e ke zerin e perkryer
Alisja Allka
Alisja Allka Ora fa
Na fute friken 😯😯😯😯😯😂😂😂😂😂
Altin Gashi
Altin Gashi Ora fa
OJ melisa un nuk e kqyri ma perputhen se ti je largu se ti je kan ma e mira qe q kedhez emisionin💞💞💞
Sindi Papa
Sindi Papa Ora fa
Autotone left the chat
Xhesika Ndreca
Xhesika Ndreca Ora fa
Oj melisa sa klikime paske ble moj
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika 2 ore fa
Te doli zogu melisa😂
It's Sidi
It's Sidi 2 ore fa
IK mi rruspije..U bere ti per kenge
Alena Fazliji
Alena Fazliji 2 ore fa
Ti sdi tflasesh mi e le tna kendosh 😂
rovena Xhaferi
rovena Xhaferi 2 ore fa
Na flliqe🤦‍♀️
Brikena Myrteli
Brikena Myrteli 2 ore fa
Keng shum e bukur gomari im esht i lumtur
Ina Merkaj
Ina Merkaj 2 ore fa
Ma shpife 🤮🤮🤮
Ermelinda Kola
Ermelinda Kola 2 ore fa
Ti qenke super pill ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elisa Caushi
Elisa Caushi 2 ore fa
Je super Suksese o Yll bote
Fidaije Kordhaku
Fidaije Kordhaku 2 ore fa
#melisasteam
Seleni Feride
Seleni Feride 2 ore fa
👧👧😍😍😍😍😍
Lia Tusha
Lia Tusha 2 ore fa
O zotttt cfar po shikojn syt e mi te ishe vajza ime ta kishe bor gropen moj buqe per fam shisni nderin e shikon veten ku je te duket vetja r bukur
paola ios
paola ios 2 ore fa
dhe kjo e quan veten kengtare?🤔
Liku Dren
Liku Dren 2 ore fa
hahahahaha kënga ballad me më shum dislike që kam par ndonjëher Edhe Noizy "njëher e mir" që ësht disi më i klikuar që e Ka kundrejt rreperave si Ka mar 19 mij dislike... Kuptoje vet nqs ja vlen me nxjerr këng tjetër apo jo muzika nuk ësht thjesht të kesh 1 tekst,instrument edhe kaq por duhet talent, vokalitet, dhe kryesorja që a e ndjej un veten në form për ti hyr kësaj fushe apo Jo sësht thjesht fakti që ti hyre në përputhen dhe more fam se fama dhe klikimet veç ke kjo këng mund ti kesh por ti u shfaqe e dhe e pa përgatitur sepse tregu muzikor sësht aq e thjesht SA duket sepse tjetrit mund ti shurdhosh veshin me atë zë që ti ke, dhe që stonon shum her gjat këngës..
Denisa Curaj
Denisa Curaj 2 ore fa
E marr je qe ke dal keshtu qe je martua me andin
Daily Things
Daily Things 2 ore fa
Ckemi jam Rogerti, me pelqen shum kenga.
Rexhep Rexhepi
Rexhep Rexhepi 2 ore fa
Muzika më e bukur
Perputhen Funny
Perputhen Funny 2 ore fa
Mevlani Ft Melisa 🤔🤔 👇
Xhuljeta Milushi
Xhuljeta Milushi 2 ore fa
O melisa pse u ndave nga fatjoni
Arlind Selita
Arlind Selita 2 ore fa
Po me duket gjithe zera te njet prz jo te rrugullume po melisa vetem kercimi ka bo vet hahahahahah prz ske lidhje me muziken po mire shko shero naj ni spital te pakten ato qe jan smur sa te shofin bohen mire se aty jasht eshte mje bote madhe dhe ti Melisa I ke nisur shume shpejt rrugen punet mira behen avshe avshe por aq llogjikoni ske faje jet shume poshter shqipri qa ste degjon veshi po me ktheju zanit doktersha edhe ato qe sdo jen semure po ti je vet qeflie me qef te knaqesh gjithe me ke del po tu dha rasti sepse do dukesh qe une jam me llapistjaaa.......
BANDIT FF SHORTS
BANDIT FF SHORTS 3 ore fa
I doli zogu fluturoi😂😂😂😂😂
Krenar Ramaj
Krenar Ramaj 3 ore fa
Kejt po ju doket pi...... Hahahahahah
Dorjana Menga
Dorjana Menga 3 ore fa
😍😍😍🤗🤗
Rafail Shabani
Rafail Shabani 3 ore fa
Mossss😂😂😂 vec kam qesh me levizjet kengen klipi tu mar tavolina gjona dhe normal disslike meriton😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Galaxy Gamer Youtube
Galaxy Gamer Youtube 3 ore fa
0:51 + Pauz = P * * * *
Enio Berdica
Enio Berdica 3 ore fa
Melisa është yll
Enio Berdica
Enio Berdica 3 ore fa
Super këngë
zoom gaming
zoom gaming 3 ore fa
ooo kejt ropt be ngoj ti qifsha lavire e karit
JONIDA
JONIDA 3 ore fa
Kur po e kerkoja kete muziken ne shazam se spo dija se kush e kendon kur e pashe emrin aty ishte "autotune"😲😂
Flori Mandi
Flori Mandi 3 ore fa
ZOGU 🍑: PO CA TBONA MOT TQR
majkell 123
majkell 123 3 ore fa
Po kur u bere e ti kengetare e mos ngelte njeri pa u bere
Migena Kabali
Migena Kabali 3 ore fa
Eh moj Melisa e more qat fam ke perputhen edhe nxjerr kenge . Adrro eshte zeri i Melises e ka rregullu.😛😛😂😂😂😁
Klea Hyko
Klea Hyko 3 ore fa
Sado te mundohesh nuk po ia del e dashur me vjen keq per ty🙄🙄
TELASHI GAMING YT
TELASHI GAMING YT 3 ore fa
JASHAAAAAA
Eltjan Lazaj
Eltjan Lazaj 3 ore fa
Hyna kot vec me pa komentet 😅
Sebi Ranno
Sebi Ranno 3 ore fa
💣💣
Katia Ranno
Katia Ranno 3 ore fa
💣💣🥰
Kaka Coria
Kaka Coria 3 ore fa
🥰🥰💣
Roland halilaj
Roland halilaj 3 ore fa
vetem per gojore je se per kengetare jo
Altin Gashi
Altin Gashi 4 ore fa
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞😊😆😀
maksi AL
maksi AL 4 ore fa
Faleminderit melissa.. Deri dje isha i paralizuar dhe smund te levizja...ndersa kenga jote me dha fuqi te cohem nga karrigia me rrota..dhe tja qija ropt televizorit nçekiç
Ajla Gjoni
Ajla Gjoni 4 ore fa
Ik mi idjote
Hallvaxhiu Emily
Hallvaxhiu Emily 4 ore fa
Omelisa oyll
Keli Fejzolli
Keli Fejzolli 4 ore fa
Vetem femer smund te quhet ky lloj Hapu dhe 😂
bleo onaa
bleo onaa 4 ore fa
Shum bukur i like it 👍
Leyla Ben
Leyla Ben 4 ore fa
Folni ju folni kjo per 4dit 2M 😅😅😅
Si Cel
Si Cel 4 ore fa
Zeri kot kenga kot veshja kot 🤣🤣
Si Cel
Si Cel 4 ore fa
🤣🤣🤣🤣😉
g
g 4 ore fa
koreografia e bukur, zerin e bukur, tekst me kuptim, vajze e re ne fillimin e karrieres.. pse e shani?
Klea Abdullaj
Klea Abdullaj Ora fa
A i ke pa ato cunat tu heq tavolinat anej mrapa. Mduket i ka kap pa dashje. 90 % e ka autoton. Ne kenge thot 300 here te njejten gje ajo veshja mos me e permen ca te thot vllai me shum ty
Olta Guri
Olta Guri 4 ore fa
O melissa vendin te mir e ke po badin nderroje se e kot
Anuar Durguti
Anuar Durguti 5 ore fa
Nuk jom e vetmja qe sdi me kndu🤷
Anita Xhafa
Anita Xhafa 5 ore fa
0qq
triton Toto
triton Toto 5 ore fa
Enver ku je.......!! Ai diçka dinte......?.. Jo më kot na mbylli në kafaz..... Një rrac aliene si ne do kishte pushtuar galaktiken, Jo më Shqipëri Evropë apo botën krejt.. Ku shkon o njeri.....!! Muzika është një fragment jete. Ku qënja jon njerëzore ka një lidhje të drejtpërdrejtë, Që nga lashtësia., Jo fjal të kota, Tingull njeritmik, Apo kërcim pornografik, Dhe mesazhe idiote.,
Lea Ana
Lea Ana 5 ore fa
Shume e bukur❤️
Klajdi Collaku
Klajdi Collaku 5 ore fa
😍😍😍😍😍😍
Valentin Kola
Valentin Kola 5 ore fa
O melisa kendon sum bukur
Nozi Mara
Nozi Mara 5 ore fa
Te doli brima that mi kuck
albi Haxhi
albi Haxhi 5 ore fa
cbehet kshu per vtm 4 dit 2 mln ???
Podujeva Podujeva
Podujeva Podujeva 5 ore fa
Hahahahahaha memis samir ep kagnë💕💕💕💖💖💖❤❤👆✌👄👄👄👄💋💋💋💋💋💋💋💋👗👗👗👗👗👗👗👙👙👙👙👙👙👙👘👘👘👘👘👘🎒🎒🎒🎒🛍🛍🛍🛍🛍🛍🛍👝👝👝👝👝👠👠👠👠👠👠👑👑👑👑👑👑💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💍💍👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚🎓🎓🎓🎓🎓🎓
Merita Bicprendi
Merita Bicprendi 5 ore fa
Me shume klikime Melisa per 4 dite sesa Tayna me Florin . Omg kulmi. Nje kenge me nje fjali koti dhe zeri i montuar qe ska piken e lidhjes me te Melises.
Melisa Deda
Melisa Deda 5 ore fa
Yllllllll fare jeeee♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤩⭐️
Elinda Orhani
Elinda Orhani 5 ore fa
Yll 🌟🌟
Entela Skenderaj
Entela Skenderaj 5 ore fa
1:22 sa keq per ty... te jan grisur getat😂😂😂😂
Biu Biu
Biu Biu 5 ore fa
Qr kush jan ato 60mij Veta qe i kane dhen Like ksaj Muzike 🤯🤦🏻‍♂️
Bella Mia
Bella Mia 5 ore fa
menova mos eshte ana dhe sindi ne videoklipin 😂
adil adil
adil adil 5 ore fa
Lind pytja per ke e ka pas vall? Fatjon mevlan apo andin? Apo vertet do me trregu qe esht femer vl
Reart Isaku
Reart Isaku 5 ore fa
Bravo super te uroj suksese
Amari Muhadri
Amari Muhadri 5 ore fa
Melisa - U kry
Fati Snalla
Fati Snalla 5 ore fa
Nmbkk
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
visualizzazioni 2,5M
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
visualizzazioni 17M
Che me chiamme a fa?
2:46
Rocco Hunt - Topic
visualizzazioni 78K
QSVS -  I GOL DI MILAN - INTER 0-3  - TELELOMBARDIA / TOP CALCIO 24
6:06
QSVS - Qui Studio a Voi Stadio - TELELOMBARDIA
visualizzazioni 44K
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
MagicPro
visualizzazioni 9M
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im
04:29
Xhensila Myrtezaj
visualizzazioni 17M
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
VellezeritLleshi
visualizzazioni 651K
BARDHI - DO TE DOJA (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
visualizzazioni 2,9M
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
visualizzazioni 59M
Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]
50:42
Relax | Large - Elgit Doda | 1 Hours | Mine
1:00:56
Che me chiamme a fa?
2:46
Rocco Hunt - Topic
visualizzazioni 78K
QSVS -  I GOL DI MILAN - INTER 0-3  - TELELOMBARDIA / TOP CALCIO 24
6:06
QSVS - Qui Studio a Voi Stadio - TELELOMBARDIA
visualizzazioni 44K