Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)

  visualizzazioni 907,519

RTV KLAN

Mese fa

#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
Argelino TV
Argelino TV Ora fa
Mos shani
Klaudio s
Klaudio s 3 giorni fa
Ku do riten fmit o zot, cfar bote😥
Giannis Kentro
Giannis Kentro 4 giorni fa
Ku igjen keta budallejn o arjan
Capi Capi
Capi Capi 4 giorni fa
🤣🤣🤣🤣🤣
Lefter Laci
Lefter Laci 5 giorni fa
Ky emision do mbyllur komplet
elvis bobi
elvis bobi 7 giorni fa
enver hoxha kriminel
elvis bobi
elvis bobi 8 giorni fa
6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha
Vasili Vasil
Vasili Vasil 8 giorni fa
Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣
Bruno Bru
Bruno Bru 8 giorni fa
Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut
Everything's about Cars
Everything's about Cars 9 giorni fa
m.itpost.info/done/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Adrian Balla
Adrian Balla 10 giorni fa
O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira
adler genc
adler genc 10 giorni fa
Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom
L B
L B 10 giorni fa
I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello
TTV Albanian.
TTV Albanian. 10 giorni fa
Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌
FF. BOSS
FF. BOSS 11 giorni fa
Ujku i cerikut eshte ujku i breteve
Filan Fisteku
Filan Fisteku 11 giorni fa
Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍
Gjon Biba
Gjon Biba 11 giorni fa
.
Nick England
Nick England 12 giorni fa
🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..
Fadil Zuka
Fadil Zuka 12 giorni fa
Film vizatimor . Bebushkat
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 12 giorni fa
Brravo ujqit me shum kommete se politikanet
Lisa Cruze
Lisa Cruze 13 giorni fa
Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).
Redi Bregaj
Redi Bregaj 13 giorni fa
PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI
Njembedhjete Nentori
Njembedhjete Nentori 13 giorni fa
ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj 13 giorni fa
Nuk
Genci Nikaj
Genci Nikaj 13 giorni fa
Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 14 giorni fa
Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku
Jorgji Kacoli
Jorgji Kacoli 14 giorni fa
Shijakut
Jorgji Kacoli
Jorgji Kacoli 14 giorni fa
Bos
Jorgji Kacoli
Jorgji Kacoli 14 giorni fa
Ujku cerikut
Giannis Kentro
Giannis Kentro 14 giorni fa
Me loqe se ujku I cerikut ska
Asllan Braho
Asllan Braho 15 giorni fa
H
Maverick G
Maverick G 15 giorni fa
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Noizy Otr
Noizy Otr 15 giorni fa
ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks
Orest Sheshi
Orest Sheshi 15 giorni fa
Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂
Bisha I Bregdetit Lukovë
Bisha I Bregdetit Lukovë 15 giorni fa
Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe
Mario Shabaj
Mario Shabaj 16 giorni fa
Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera
Parid Kruci
Parid Kruci 16 giorni fa
Budallejt meshumic
LAST LAST
LAST LAST 16 giorni fa
Ja mylli gojen ujku cerrikut
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 17 giorni fa
Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 17 giorni fa
Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV
Eduard Haxhari
Eduard Haxhari 17 giorni fa
Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani
tiku taku
tiku taku 18 giorni fa
Ujku shijakut e flliqi shijakun
zetori tates
zetori tates 18 giorni fa
🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩
AL Fred Boyka
AL Fred Boyka 18 giorni fa
Jan te papare
Nodi Selimi
Nodi Selimi 18 giorni fa
Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂
florens domi
florens domi 18 giorni fa
Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend
skubidubidu skubi
skubidubidu skubi 18 giorni fa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Urim Halili
Urim Halili 19 giorni fa
Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂
Urim Halili
Urim Halili 19 giorni fa
Ujke leshi nje
FATMIR SKËNDAJ.
FATMIR SKËNDAJ. 19 giorni fa
Mbret eshte luani jo ujku
Foxi Gamer
Foxi Gamer 19 giorni fa
Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar
Irena Mitro
Irena Mitro 20 giorni fa
Emision kot fare
Giovanni Ranucci
Giovanni Ranucci 20 giorni fa
O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare
Xhevi official
Xhevi official 20 giorni fa
O bobo kan ik njerz per lesh
Marku Enkeleid
Marku Enkeleid 20 giorni fa
Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣
secret world
secret world 21 giorno fa
Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍
Qeke si Mu Ti
Qeke si Mu Ti 21 giorno fa
Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .
SHQIPTAR PER JET
SHQIPTAR PER JET 22 giorni fa
Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa
albisouldragon
albisouldragon 22 giorni fa
Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK
Elson Malja
Elson Malja 22 giorni fa
5
Elson Malja
Elson Malja 22 giorni fa
0
Mauro Stojku
Mauro Stojku 22 giorni fa
Eh moj Shqipni si je katandis
Roland Pali
Roland Pali 23 giorni fa
La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più
Maggie Trupido
Maggie Trupido 23 giorni fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Vlora Cami
Vlora Cami 23 giorni fa
Ate motren o Arianna cani
Dukagjin Patriot
Dukagjin Patriot 23 giorni fa
Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !
Hite shqip
Hite shqip 24 giorni fa
Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇
Klodian Sinanai
Klodian Sinanai 24 giorni fa
Ujku u cafte ujku ju hengert
Respect The Law
Respect The Law 25 giorni fa
Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂
Pashako Azizi
Pashako Azizi 25 giorni fa
Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot
Ervis Esaliaj
Ervis Esaliaj 25 giorni fa
Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤
miradlisa@hotmail.com
miradlisa@hotmail.com 26 giorni fa
😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke
amarildo amarildo
amarildo amarildo 26 giorni fa
Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances
Erald Kofsha
Erald Kofsha 26 giorni fa
Kuç er drreq!
Egli Demcolli
Egli Demcolli 26 giorni fa
O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan
Toni Sei
Toni Sei 27 giorni fa
Ore shqiperi ne ralitet.
Ana Ana
Ana Ana 27 giorni fa
Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.
Faton Azemi
Faton Azemi 27 giorni fa
😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
Vullnet Allkja
Vullnet Allkja 28 giorni fa
Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena
madiba 96
madiba 96 28 giorni fa
ahhahahahahahahaha
Andy Nita
Andy Nita 29 giorni fa
Une jame toni Montana
Emiljano Grami
Emiljano Grami 29 giorni fa
Nuk karasohet ujku shiakut
ARMAND LLUSHA
ARMAND LLUSHA 29 giorni fa
Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣
duli banda
duli banda Mese fa
Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu
OX OX
OX OX Mese fa
Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.
Gottes Adler
Gottes Adler Mese fa
Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.
Dorian Antoni
Dorian Antoni Mese fa
Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan
Lendrit Balazhi
Lendrit Balazhi Mese fa
Saliu dhe Rama mungonin
Boni Durres
Boni Durres Mese fa
Min #10 😄😄😄😄😄😄😄
muhamet alija
muhamet alija Mese fa
Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah
Ilyrian Ilyrian
Ilyrian Ilyrian Mese fa
Pijaneca me gjith ti arjan..
Ilyrian Ilyrian
Ilyrian Ilyrian Mese fa
Barbona
Roland Preka
Roland Preka Mese fa
🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜
Kreshnik Gjana
Kreshnik Gjana Mese fa
Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp
Sadik Mertiraj
Sadik Mertiraj Mese fa
Ku ka ujk pa dhembe
Fatian Mucay
Fatian Mucay Mese fa
Ooo zot ca man kjo bote
007maksi
007maksi Mese fa
Emisioni ku mblidhet llumi i Shqiprise. Seriozisht me vje turp nga vetja kur I shikoj kta kafshet.
Gem X
Gem X Mese fa
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH LEPORUSH TJETRI QEN TIRANE HAHAHAHAHAH
Hamdi Gripshi
Hamdi Gripshi Mese fa
Hajde program , hajde ! Sa turp ........
Erti Kaja
Erti Kaja Mese fa
Te falimederite
Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus
1:24:06
Vizion Plus TV
visualizzazioni 823K
Annalisa - Dieci (Official Video) [Sanremo 2021]
3:17
Warner Music Italy
visualizzazioni 679K
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
visualizzazioni 2,2M
Madame - VOCE (Sanremo 2021)
3:31
MadameVEVO
visualizzazioni 473K
Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus
3:45:26
Çka ka Shpija Sezoni 7   Episodi Festiv 2020
1:40:47
Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)
1:33:38
Bes Kallaku
visualizzazioni 2M
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
Top Channel Albania
visualizzazioni 876K
Annalisa - Dieci (Official Video) [Sanremo 2021]
3:17
Warner Music Italy
visualizzazioni 679K
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
visualizzazioni 2,2M
Madame - VOCE (Sanremo 2021)
3:31
MadameVEVO
visualizzazioni 473K
FILMATO SCONVOLGENTE ** SI MATERIALIZZA **
15:08
PIT - Paranormal Investigation Team
visualizzazioni 72K
COSA FARE QUANDO LA TUA BAND PREFERITA SI SCIOGLIE - Daft Punk Epilogue
4:40
Mark The Hammer / Marco Arata
visualizzazioni 137K
AWED MA CHE CA🅱️🅱️O FAI!?
14:37
Dread
visualizzazioni 145K