Greta Koci - Dola n'penxhere

  visualizzazioni 640,869

United Records

5 giorni fa

gretakoci1
GretaKociOfficialPage
Music: United Records
Arrangement: Edlir Begolli
Lyrics: Armand Trebicka
Clarinet: Vis Shkodrani
Remake: Dola ne penxhere
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Arjeta Palushi
CHoreography: Arli & Sokol Zhugri
Video by: Max Production

United Records © 2020
#GretaKoci #Dolanpenxhere #AlbanianMusic

Commenti
United Records
United Records 4 giorni fa
Subscribe for the latest songs 😍
albert elshani
albert elshani Giorno fa
@Mou Louda pm
Mou Louda
Mou Louda 2 giorni fa
😀😊👍💖
Frank Franky
Frank Franky 3 ore fa
shume bukur!!
Artemis .Television
Artemis .Television 5 ore fa
O yll botee...Shpirt yll si gjithmon
Kole Prendi
Kole Prendi 6 ore fa
8
Tea Trifoni
Tea Trifoni 8 ore fa
Subscribe kanalin tim ju lutem te gjithve nuk ju kushton asgje ju flm te gjithve
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 8 ore fa
Sa don kjo Zemer nuk e pasna dit shum shum ❤💗⭐
Anglisht Me Elonën / English With Elona
Anglisht Me Elonën / English With Elona 9 ore fa
🤗
Albana Stian
Albana Stian 9 ore fa
Gjithmone je yll !
Don tom
Don tom 10 ore fa
VJOSA RIVER..BEST VIEWS EVER..itpost.info/dev/qrJogYOarrjFZ3s/video
Emanuela Kulli
Emanuela Kulli 10 ore fa
Me gzu jeten bashk Ahhh sikur.....
Jessy '
Jessy ' 11 ore fa
😍😍
Music Records
Music Records 11 ore fa
itpost.info/dev/ZpOXiIq3bKq7nHs/video TAYNA - QE QE REMIX 2020
Mid Side Records
Mid Side Records 12 ore fa
Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g
Zamira Muhaj
Zamira Muhaj 14 ore fa
Shume.kenge.e.bukur
bouytt guyt
bouytt guyt 16 ore fa
Urime per kangen shum te bukur greta dhe klipin
AL BANDITJA
AL BANDITJA 19 ore fa
Love song❤🙈🥰😍
Nessun Nome
Nessun Nome 21 ora fa
Njishe je
bouytt guyt
bouytt guyt 16 ore fa
Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir Giorno fa
Bravo bravo
Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala
Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala Giorno fa
👏🏻👏🏻👏🏻💯💯💯💯💯💯🌹🌹🔝🔝🔝🔝🙏🏻❤❤❤❤✌🏻
Sid Mineta
Sid Mineta Giorno fa
cool
Passion for Sweets
Passion for Sweets Giorno fa
Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕
bernard Allushi
bernard Allushi Giorno fa
Super bravo
Emiliano Fetahaj
Emiliano Fetahaj Giorno fa
Vetem me kemish ka dal tjetra
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Giorno fa
Nuk asht Kmish asht festan ma pakti kushton 90 euro 😂😂
Ela Celiku
Ela Celiku Giorno fa
🌺
The3DProjects
The3DProjects Giorno fa
itpost.info/dev/fGZ-eaCnhNGqm50/video
The Best
The Best Giorno fa
Ka lezet shqip bravo 👏
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi Giorno fa
Bravo eni sa bukur interpretim i shkelqyer na sill dhe kenge te tjera si keto suksese te metejshme ne kariere dhe ne jete
Sonida Pacolli
Sonida Pacolli Giorno fa
😍😍
Music Albania
Music Albania Giorno fa
Greta Koci Dola n'penxhere teksti. Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Çka t'ka bo djal kjo belholla Synin e ke kthy Kur me pe, zemren ta mora Jam kismet per ty E jam kismet per ty Aman, aman Jam kismet per ty Per ke bien keto tupana Per mu e per ty Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Ktu me ke o djal dhe neser Do dal ty me t'prit Ah sa shume te don kjo zemra Nuk e paskam dit E nuk e paskam dit Aman, aman Nuk e paskam dit Hajde zemer se mu nana Per ty me ka rrit Kur te kam ty prane Dita m 'duket ore Sa lezet na paska zemer Kjo unaze ne dore Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke
Majlinda Mali
Majlinda Mali 12 ore fa
L0o08n00lhjlnpk0pupjpiupnijk6060i87kloin.ol
Jushi Kisa
Jushi Kisa Giorno fa
Super te lumte goja o yll bote
qopoy dnon
qopoy dnon Giorno fa
Mbas Lum kush m'ka dola npenxhere ♥️♥️♥️
YOU KNOW
YOU KNOW Giorno fa
Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt
Gleda Masha
Gleda Masha Giorno fa
Ca ka ndodhur?!
Njomza A
Njomza A Giorno fa
Super 👍
liseda fernando
liseda fernando Giorno fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥❤❤❤👏👏👏👏
qopoy dnon
qopoy dnon Giorno fa
Shum keng e bukur komplimenti..👏👏👏👋
Albesa Selca
Albesa Selca Giorno fa
❤❤❤
Rohi Mhmdi
Rohi Mhmdi Giorno fa
Like from 🇦🇫❤️🇦🇱
GuilleCC
GuilleCC Giorno fa
Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!
Vlora Kelmendi
Vlora Kelmendi Giorno fa
Ohh wow, how beautiful do you sound? Tu gezoft goja 🥰🥰🥰
Bleri Rossonero
Bleri Rossonero Giorno fa
Bravo super super Pergjithmon me ke,me gzu jeten bashk.shum prekse kto fjal 😭😭🔥🔥❤❤⭐⭐
Kosova Arkiv
Kosova Arkiv Giorno fa
👌👌👌
Adnan Litaj
Adnan Litaj 2 giorni fa
Shum bukur je e pa e zavencushme
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 giorni fa
1
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 giorni fa
Dola ne penxhere💎💙💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕eneida xhatufa1💎💙💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 giorni fa
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💛💜💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕greta koci 1
Elida Balla
Elida Balla 2 giorni fa
👏👏👌😍😍
Mero Saat
Mero Saat 2 giorni fa
Bravo GRETA KENGETARE E SHKLEQYER ZE I BUKUR SHUMEE DHE KENGA SUPER.QUEEN👍🏻❤❤❤❤👑👑👑👑
Mero Saat
Mero Saat 13 ore fa
@Passion for Sweets ok ta bera!Uroj te jesh e kenaqur!😊
Passion for Sweets
Passion for Sweets Giorno fa
Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕
Gentiana Xhamani
Gentiana Xhamani 2 giorni fa
Yllll⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Iljaz Qepaballiu
Iljaz Qepaballiu 2 giorni fa
Shum keng e bukur komplimenti..👏👏👏👋
Sumea Silka
Sumea Silka 2 giorni fa
667
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 2 giorni fa
Greta pse pre kurt te thash un se te dua 😋
Helsa Koko
Helsa Koko 2 giorni fa
Me mire te kishte kenduar origjinalin se shto uje e shto miell.Jo ndonje gj e arrirre e shikuar me kujdes qe nga veshja e deri te fjalet merr 6.
Besnik Dobraj
Besnik Dobraj 2 giorni fa
Ok
Besnik Dobraj
Besnik Dobraj 2 giorni fa
Ok
Pajtesa Krasniqi
Pajtesa Krasniqi 2 giorni fa
Grata koci💞💞💞💞💞💞💞
Nòrá 13
Nòrá 13 2 giorni fa
itpost.info/dev/fXpoZI2oaLrWoos/video
Nòrá 13
Nòrá 13 2 giorni fa
itpost.info/dev/l5xlfqzYmrTGr4M/video
Nòrá 13
Nòrá 13 2 giorni fa
itpost.info/dev/mmuiZ2aWZ6XIaak/video
Nòrá 13
Nòrá 13 2 giorni fa
itpost.info/dev/aHCqqZLLqJqcjns/video
Nòrá 13
Nòrá 13 2 giorni fa
itpost.info/dev/kJiDYYu2qJOnj3c/video
Mou Louda
Mou Louda 2 giorni fa
😄😉👍
Miri_am Lani
Miri_am Lani 2 giorni fa
Po nigjoj shpèsh hit fundvitit 🙏ishalla suksese
Donjeta Kallaba
Donjeta Kallaba 2 giorni fa
maemira 😘💝
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT 2 giorni fa
Penxhere i bjen turqisht bre ropt
Gleda Masha
Gleda Masha 2 giorni fa
@UÇK-JA E DUKAGJIN-IT Merita Halili i ka kenduar fjalet turqisht, para 40 vjetesh dhe ju e prisnit me madheshti, e keni Kiden e tjera qe thote fjale me teks marshallah dhe tani u zgjove ti? Patriot i madh ti. Po keta te Hip Hopi qe perdorin fjale turke, Butrint Ymeri, qe te gjitha tekstet i ka turqisht, shko komento andej,. Ok. Vlereso zerin, e kendimin, mos u kap me 1 fjale.
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT 2 giorni fa
@Gleda Masha E para rrobat ndoshta po plazhin jo kemi plazh tonin mjaft .filmat nuk i percjelli kurr sepse filma ma KOT ska askund e sa i perket fjales apo fjalve ske pse i thuq turqisht kur ki mundesi ne shqip ose ske nevoj ne asnje gjuh tjeter nese veq po i kendon tregut tend shqiptar .po kur behen kenget veq per klikime edhe nuk kujdesen fort per to let del si te del . Parat i marin nga shqiptaret a vemendjen e dojn nga turqit etj .turp
Gleda Masha
Gleda Masha 2 giorni fa
Turqisht i bie ,po eshte vetem 2 fraza te rrefrenit te kenges vjeter. Po cfare ka turqishtja?! Plazhin, filmat, robat e lira dhe prodhimet e tjera ja duam ne, tani shqetesohemi me nje fjale,?
Emigena Dushku
Emigena Dushku 2 giorni fa
💘💘💘
Selime Bylyku
Selime Bylyku 2 giorni fa
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA NA KENAQE
Elez Derti
Elez Derti 19 ore fa
Zmnnmmxmx ankZ nnkk
Passion for Sweets
Passion for Sweets Giorno fa
Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕
bushi gjino
bushi gjino 2 giorni fa
Belin ke të mir dhe pjeshken
cHalLaNdviNe
cHalLaNdviNe 2 giorni fa
Opa
Emiliano Starova
Emiliano Starova 2 giorni fa
❤️
Aldo Danjolli
Aldo Danjolli 3 giorni fa
Super Bravissimo sei meravigliosa 🏆💎🥰🥂🍾🥂💖🌹🇦🇱👑🌹🥰
ajsvwuhabq gwgauquvqva
ajsvwuhabq gwgauquvqva 3 giorni fa
Bravo te lumt ti gjithmon je origjinale, shum e ambel
Bani Zeqaj
Bani Zeqaj 3 giorni fa
Muzik e Bukur 💕
Anila Ndoca
Anila Ndoca 3 giorni fa
Si perfundim sa vjeçe eshte kjo. Apo ka ngel 17 sikur ka pas then😂
Anila Ndoca
Anila Ndoca 2 giorni fa
@Cun Tirone epo tlt shum😂
Cun Tirone
Cun Tirone 2 giorni fa
@Anila Ndoca ahahahahaha ju femrat jeni tpapame per cik gjo ziheni direkt 😂
Anila Ndoca
Anila Ndoca 3 giorni fa
@Gleda Masha nuk permenda karrieren muzikore nese i din me lexu, nuk kam ca ti them per at pjes, se me plq. Kap thelbin pastaj bej reply nje komenti. ✌🏻
Gleda Masha
Gleda Masha 3 giorni fa
Po ca eshte ky koment idjot. E para ka nje super emer te bukur dhe eshte nje kengetare e madhe dhe sa per vjecet e saj, ajo aq do ngelet sa e ka nisur kengen.
Elisza Lisza
Elisza Lisza 3 giorni fa
Kurr nuk na zhgenjen veten hite te duammmmm 😍😍😍
Skenda 1234
Skenda 1234 3 giorni fa
Ma Mir ta kishe kendu kengen e Merita Halilit .doli goca ne penxhere
Zaim Zaim
Zaim Zaim 2 giorni fa
Ahahahah
Skenda 1234
Skenda 1234 3 giorni fa
@Gleda Masha kenga e Merites asht origjinale .kurse kjo ka shum kombinime te shum kengeve
Gleda Masha
Gleda Masha 3 giorni fa
Po ca lidhje ka kenga e Merites me kete? Kjo eshtw tjeter kenge.
Rexhina Shehu
Rexhina Shehu 3 giorni fa
Greta Koci Dola n'penxhere teksti. Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Çka t'ka bo djal kjo belholla Synin e ke kthy Kur me pe, zemren ta mora Jam kismet per ty E jam kismet per ty Aman, aman Jam kismet per ty Per ke bien keto tupana Per mu e per ty Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Ktu me ke o djal dhe neser Do dal ty me t'prit Ah sa shume te don kjo zemra Nuk e paskam dit E nuk e paskam dit Aman, aman Nuk e paskam dit Hajde zemer se mu nana Per ty me ka rrit Kur te kam ty prane Dita m 'duket ore Sa lezet na paska zemer Kjo unaze ne dore Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke itpost.info/dev/d5CAf2uqaqS9pn8/video👇❤❤❤❤😍🌸🌸
Passion for Sweets
Passion for Sweets Giorno fa
Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕
The Best
The Best Giorno fa
Hi
Megi Demiri
Megi Demiri 3 giorni fa
😍😍😍😍
biran. nt GYZELIK
biran. nt GYZELIK 3 giorni fa
Mire qe merrni kenge na e kaluar a se sdini ju tjeter po kenga super💗
Gleda Masha
Gleda Masha 3 giorni fa
Beautiful❤️👏👏🔥🔥🔥🇦🇱
Vedat Hasani
Vedat Hasani 3 giorni fa
❤❤❤
Gatimet e mamit
Gatimet e mamit 3 giorni fa
Ju lutem më bëni subscribe dhe un do tju kthej
ALBANIAN HITS - PLAYLIST SHQIP
ALBANIAN HITS - PLAYLIST SHQIP 3 giorni fa
Super bukur🔥🔥🔥🔥🇦🇱
Fati Osja
Fati Osja 3 giorni fa
Bravo Greta per kengen,super 😉😉😍
Be Be
Be Be 3 giorni fa
❤❤❤❤❤
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku 3 giorni fa
ARTISTE GRETA KOCI ZA BILBILI KUR KNON TI QEL TRENDAFILI
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 3 giorni fa
Super👍
Klejdisa Mehmeti
Klejdisa Mehmeti 3 giorni fa
Super
Stella Talakou
Stella Talakou 3 giorni fa
Bravo Greta sh keng e bukur💞💖🌺🌟🌟
laura gj.
laura gj. 3 giorni fa
veshja yll 🔥 kenga çka 😕
Artjola dobra
Artjola dobra 3 giorni fa
Eee fertun e madhe ka qen 🌩🥺
hmmmyou2
hmmmyou2 3 giorni fa
Urime per kangen shum te bukur greta dhe klipin
Selena Aurora
Selena Aurora 3 giorni fa
Pash zotin a nk mundeni me kriju kong t reja qe boni kongt e vjetra ne nji version tjt T pakten ato kong qe jan mos i shemtoni
Arta b
Arta b 8 ore fa
ta bana sub kthema
N Veseli
N Veseli 3 giorni fa
Po pse or jo ne dritate po(penxhere) fjal turke O na e keni ber kete muzik lesh mash me fjal e muzikes (melodi)se huaj : turke ,serrbe ,arabe etj etj Kjo per fat te keq kjo tregon qe Shteti si ne Shqipri poashtu ne Kosove nuk funksjonon ........!
Arta b
Arta b 6 ore fa
@Emir Halilaj ta bana subcribe kthema
Emir Halilaj
Emir Halilaj 8 ore fa
@H. C Në Gjuhën Shqipe ka 3000 fjalë Turqisht
Emir Halilaj
Emir Halilaj 8 ore fa
@Arta b të lutem më shkruaj me dialektin të mirë s'kam kuptuar
Arta b
Arta b 8 ore fa
@Emir Halilaj ta bana sub kthema
H. C
H. C 13 ore fa
@Shana Molla molla esht arabisht
Visual Studio
Visual Studio 3 giorni fa
itpost.info/dev/kGamhILHo7HNiKk/video
Shkelqim Hysa
Shkelqim Hysa 3 giorni fa
shume bukur
Lumja lumja
Lumja lumja 3 giorni fa
Bravo Greta je met vertet shum e bukur Ani sidomos tash pak theksin si kosovare te perqaf shum😘suksese edhe me tej
Anife Cenaj
Anife Cenaj 3 giorni fa
💝💝🇦🇱🇦🇱🇦🇱💝💥💝💝👍👌🇦🇱🇦🇱
Arta Binjaku
Arta Binjaku 3 giorni fa
Superrrr e bukur bravo 🥰💫💫💫💫💫💫💫💫
Arled
Arled 3 giorni fa
M'boni me u martu tashi
Gjergj Kodra
Gjergj Kodra 3 giorni fa
I LOVE IT
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 3 giorni fa
👌👌👌👏👏👏🌟🌟🌟🔥🔥🔥🇽🇰🇩🇪
RICOVERATO IN OSPEDALE IL FAMOSO PERSONAGGIO TELEVISIVO
0:46
Secondo Canale di Marco Liguori
visualizzazioni 22K
Quando L'ITALIA rischiò il COLPO DI STATO
17:39
Stupcat - Tallava vs Artisti
29:20
STUPCAT
visualizzazioni 354K
Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
03:53
RICOVERATO IN OSPEDALE IL FAMOSO PERSONAGGIO TELEVISIVO
0:46
Secondo Canale di Marco Liguori
visualizzazioni 22K
Quando L'ITALIA rischiò il COLPO DI STATO
17:39
INTER-MILAN 1-2 | INCAXXATO NEROO!!!!
9:16
Luca Mastrangelo
visualizzazioni 235K
IL COLLEGIO 5: I PROVINI (CON BEBA) | IPANTS
20:09
Suburra - Stagione 3 | Trailer ufficiale | Netflix Italia
2:18
La nostra prima INTERVISTA QUADRUPLA | Willwoosh
11:09