Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

  visualizzazioni 1,005,499

Top Channel Albania

7 giorni fa

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
Ajnishah Rexhepi
Ajnishah Rexhepi 20 ore fa
Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣
Nertil Tili
Nertil Tili Giorno fa
Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.
Sadije Coli
Sadije Coli Giorno fa
P
Fation Agaraj
Fation Agaraj 2 giorni fa
Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...
Fation Agaraj
Fation Agaraj 2 giorni fa
Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!
Fation Agaraj
Fation Agaraj 2 giorni fa
Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.
Altinë Hyseni
Altinë Hyseni 2 giorni fa
21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen
D. H
D. H 2 giorni fa
Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 3 giorni fa
uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 3 giorni fa
bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
xhensila sulaj
xhensila sulaj 3 giorni fa
ylli geljani
xhani ibershimi
xhani ibershimi 3 giorni fa
Edhe une boks baj edhe shenja kam
Ina
Ina 3 giorni fa
Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela
Loris Maliqi
Loris Maliqi 3 giorni fa
Te ha blerimi hahahahah
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 4 giorni fa
Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !
Bes Bau
Bes Bau 4 giorni fa
GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍
Travel with ANNA
Travel with ANNA 4 giorni fa
itpost.info/dev/h59jaqTOhsXMg3c/video
Linda Jeta
Linda Jeta 4 giorni fa
Giljani 💥👏
Mirvete Doda
Mirvete Doda 4 giorni fa
Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏
Piera Matteoni
Piera Matteoni 4 giorni fa
1
Piera Matteoni
Piera Matteoni 4 giorni fa
O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke
Leila Kopshti
Leila Kopshti 4 giorni fa
👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏
Tiktok Official
Tiktok Official 4 giorni fa
Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂
Albert Mince
Albert Mince 4 giorni fa
Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος 4 giorni fa
O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Laura Kasemi
Laura Kasemi 4 giorni fa
O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...
Liridon Stublla
Liridon Stublla 4 giorni fa
Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal
Ansel Ansel
Ansel Ansel 4 giorni fa
Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Leda Rouka
Leda Rouka 4 giorni fa
A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑
Franceska Kovaci
Franceska Kovaci 4 giorni fa
Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra
Mer Vaa
Mer Vaa 4 giorni fa
54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit
apollonia fier
apollonia fier 4 giorni fa
Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella
Food For the soul
Food For the soul 4 giorni fa
Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli 4 giorni fa
Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41
Majlinda Koci
Majlinda Koci 4 giorni fa
itpost.info/dev/b2uBiZ6urpfeiHc/video
Orhan Veapi
Orhan Veapi 4 giorni fa
Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!
Lindita Azemi
Lindita Azemi 4 giorni fa
Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket
Lala Mimi
Lala Mimi 4 giorni fa
Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave
Genis Alija
Genis Alija 5 giorni fa
Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏
Naim Kica
Naim Kica 5 giorni fa
Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj
The Joker
The Joker 5 giorni fa
18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan
123
123 5 giorni fa
Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍
Ihedina Basha
Ihedina Basha 5 giorni fa
Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen
Eneida Gjeka
Eneida Gjeka 5 giorni fa
Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar 5 giorni fa
Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮
Davidoff667king
Davidoff667king 5 giorni fa
na keni ca trapin me ket perla shopin
valdet ademi
valdet ademi 5 giorni fa
Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣
Fire Boy
Fire Boy 5 giorni fa
Princi te lumte goja!
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku 5 giorni fa
Antonela shko pastro ne Itali
Eri
Eri 5 giorni fa
Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.
M F
M F 5 giorni fa
Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje
MONIKA KOS
MONIKA KOS 5 giorni fa
Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles
MONIKA KOS
MONIKA KOS 5 giorni fa
Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin
MONIKA KOS
MONIKA KOS 5 giorni fa
Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 5 giorni fa
O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 5 giorni fa
Bravoooooooo Gilian
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 5 giorni fa
Bravoooooooo Arian Konomi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 5 giorni fa
Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !
Erdi Inihash
Erdi Inihash 5 giorni fa
Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.
Alex Smith Smith
Alex Smith Smith 5 giorni fa
U ka dalë boja ,thjesht skenar
Gonn Berd
Gonn Berd 5 giorni fa
Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin
Rovena Gusho
Rovena Gusho 5 giorni fa
Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite
B13 Team
B13 Team 5 giorni fa
Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan
Lori Vojko
Lori Vojko 5 giorni fa
HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH
Mergim Gashi
Mergim Gashi 5 giorni fa
Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti 5 giorni fa
Oooo idiote femer ooo antolela
Adelina Coka
Adelina Coka 5 giorni fa
Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑
Bunajmin Shabani
Bunajmin Shabani 5 giorni fa
Bravo Rinian
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 5 giorni fa
Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 5 giorni fa
Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore
Kica Nebi
Kica Nebi 5 giorni fa
Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏
leonida ajazi
leonida ajazi 5 giorni fa
Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂
Fatjon Coli
Fatjon Coli 5 giorni fa
Ato 3 goca po e prishin emisjonin
Fatjon Coli
Fatjon Coli 5 giorni fa
Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq
Μαρια Μετα
Μαρια Μετα 5 giorni fa
ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢
Klevin Resuli
Klevin Resuli 5 giorni fa
Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 5 giorni fa
55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash
S P
S P 5 giorni fa
E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha
Najsi Boraku
Najsi Boraku 5 giorni fa
👍🏻
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 5 giorni fa
Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir
Sy Kaltri
Sy Kaltri 5 giorni fa
Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣
OSI Moeller
OSI Moeller 5 giorni fa
Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi 5 giorni fa
Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri
Θωμα Κονδιλι
Θωμα Κονδιλι 5 giorni fa
E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.
S P
S P 5 giorni fa
Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...
OSI Moeller
OSI Moeller 5 giorni fa
O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂
Epabazuar
Epabazuar 5 giorni fa
Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu
Epabazuar
Epabazuar 5 giorni fa
Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa
Alexa Kasa
Alexa Kasa 5 giorni fa
Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂
Background video SK
Background video SK 5 giorni fa
Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈
tsiou tsiou
tsiou tsiou 5 giorni fa
Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute
blina k
blina k 5 giorni fa
Princi bravooooooo
Kristi Grizhaj
Kristi Grizhaj 5 giorni fa
Bravo Riniani...
Daniela Daniela Pana
Daniela Daniela Pana 5 giorni fa
Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit
ariela elmazi
ariela elmazi 5 giorni fa
Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.
Muja Curri
Muja Curri 6 giorni fa
Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi 6 giorni fa
Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.
Genève Suisse
Genève Suisse 6 giorni fa
O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.
Soni Elbasan
Soni Elbasan 6 giorni fa
turp
Mimmo Relax
Mimmo Relax 6 giorni fa
Ku jan femra per shpi kto mer pajzotin e modh
Gch Vb
Gch Vb 6 giorni fa
Antonela te lan cunat pranoje....dhe sa per ju vajza qe shikoni shenja te thithura ke djemt shikoni veten qe puthi ne emisjon edhe prap dhemt dalin me ju ...edhe respekti fitohet nuk blihet po umbas kohen duke ju ndjekur juve 😏
MamboLosco - DEMONE (prod. Nardi, Finesse)
2:54
MAMBOLOSCO OFFICIAL
visualizzazioni 180K
Federico Rossi - Pesche (Official Video)
2:49
Warner Music Italy
visualizzazioni 585K
INFIDELES - Saison 2 - Episode 3 **VOSTFR**
32:47
Princi quan Jasminën torollake - Përputhen, 13 Prill 2021
16:18
MamboLosco - DEMONE (prod. Nardi, Finesse)
2:54
MAMBOLOSCO OFFICIAL
visualizzazioni 180K
Federico Rossi - Pesche (Official Video)
2:49
Warner Music Italy
visualizzazioni 585K
INFIDELES - Saison 2 - Episode 3 **VOSTFR**
32:47
Tutto Il Resto
2:17
yotobi
visualizzazioni 351K
MANGIO PIZZA FRITTA PER 24 ORE!!!
12:03
Fius Gamer
visualizzazioni 145K
TUTTE le ELIMINAZIONI di LOL - CHI RIDE È FUORI
6:51
A Certain Romance
visualizzazioni 184K
Topper Guild Tiktok
0:43
Migliori Tiktok 2021
visualizzazioni 1,8M
QUESTO PRODOTTO DOVREBBE ESSERE RILASSANTE...
8:39
iNoobChannel
visualizzazioni 227K
Mia Madre Ha Un Cinema!  Situazioni Divertenti Al Cinema
9:27
WooHoo WHOA Italia
visualizzazioni 57K