Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus

  visualizzazioni 829,695

Vizion Plus TV

Mese fa

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #DonXhoni
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itpost.info

Commenti
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja 6 ore fa
A jane sonte binjaket
Artist Skenderi
Artist Skenderi 14 ore fa
Prezantuesit Binjaket tamam psikolog ... Jan bossa
Sumeja xhemaili
Sumeja xhemaili Giorno fa
Don xhoni shkon me Taynen qe e sgelli
Servis Kamza
Servis Kamza 2 giorni fa
A tthrras don?pa problem fare fon xhon xhamadon kal i terbum😍🤣🤣🤣🤣lottt
Don
Don 4 giorni fa
1:01:58
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja 7 giorni fa
Kur do dalin puntatat tjera
Merita Beqiri
Merita Beqiri 10 giorni fa
Bravooooo👌👌
Linda Kamberi
Linda Kamberi 11 giorni fa
Doni ❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️❤️😍😍❤️❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍😍❤️😍❤️
Sherifi Gojarta
Sherifi Gojarta 11 giorni fa
Don Xhon You are my Loveeeee
Kristina Xhaferrllari
Kristina Xhaferrllari 12 giorni fa
Capo Plazza nuk esht napoletan por sicilian 😅
Perplasim Ropqira
Perplasim Ropqira 13 giorni fa
Genard je shum njeri i zgjuar 👍👍
Ellda Shahmani
Ellda Shahmani 16 giorni fa
thirreni taynen bree please
Sabi Duraku
Sabi Duraku 19 giorni fa
Super je
Sabi Duraku
Sabi Duraku 19 giorni fa
Don xhon je reperi ma I mir, domethan se sje medejmadh
Rejhana Fetai
Rejhana Fetai 19 giorni fa
Zoti të ruaj dhe ty 💝💗🥰😍🌏💫💋❣🤲
Ani Show
Ani Show 7 giorni fa
rebeka
Ani Show
Ani Show 7 giorni fa
rebeka
Anila Vrenezi
Anila Vrenezi 22 giorni fa
Don xhoni me loqkë ne zemer të dua shum me zemer dashuri
Migena Bleta
Migena Bleta 22 giorni fa
Eshte e vertet
Migena Bleta
Migena Bleta 22 giorni fa
O noooob ty te nguli thiken dhe finemi
Βασιλης κοκυρα
Βασιλης κοκυρα 22 giorni fa
Vlonjatet thojn vlla ore vlla, kurse don xhoni bro e bro .hahahahaha fol shqip se shte gjuha me e bukur ne bot!
Enton Entonisilvi
Enton Entonisilvi 23 giorni fa
e bravo genard na i respektove vl;ren me gjera tmira gjera te bukra
Arron Pitman
Arron Pitman 23 giorni fa
Who’s English and still watching just for don xhon ?
NESSA
NESSA 22 giorni fa
me and my two best friends loooooool ahajajajajaajajajajajja
Margen Skenderaj
Margen Skenderaj 25 giorni fa
Po kta labet kan kopju davit leterman show
Lina Lana
Lina Lana 26 giorni fa
Nuk qesha fare..
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky 28 giorni fa
Don xhoni ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky 28 giorni fa
Per repera
Sali Joni
Sali Joni 28 giorni fa
Do ta grisja fare vlla😂😂😂😂😂
Endrit Ndreshaj
Endrit Ndreshaj 29 giorni fa
Te qifshin ropt tropojanet
Caka Mirjete
Caka Mirjete 29 giorni fa
Uroj te rrish keshtu i thjesh gjithmon je super yll 💫👍🙏 Don Xhon❤
Kok Derri
Kok Derri 29 giorni fa
Ky donaldi tamam si gomar qe nk hyn ne pun per asgje
Leo Hak
Leo Hak 29 giorni fa
Interessant qysh shiptart e deprojn senet kshyre veq sa her reklam e kan fut ne Video palidhje
Silvana Saliaj
Silvana Saliaj 29 giorni fa
Super t3
Nela lina M
Nela lina M Mese fa
Kenktari shum i mir🤗
Kipa Duraku
Kipa Duraku Mese fa
Ka thy rekord te shikueshmerish Don xhoni Bigg upp per Donin
Dona Mitro
Dona Mitro Mese fa
Kur ne jet nuk e besoj se Don Xhoni ja studiu hahaha ka doktoru. Po ky nuk eshte i aft per as nje pergjigjje
Dona Mitro
Dona Mitro Mese fa
Perkthimi prej shqipes ne shqip 🙈 shqipja shqipen se kupton duhet anglisht me ja perkthy 🙈🙈
Florenco Martini
Florenco Martini Mese fa
Jeni te dy njisha .na knaqet me rrespekt nga UK
Bum bum Qukulldum
Bum bum Qukulldum Mese fa
1:08:57 🙈
bella bella
bella bella Mese fa
Mos vini kaq duartrokitje ne cdo fjale
Maria Smith
Maria Smith Mese fa
A pe din a pe din a pe din a pe din a pe din a pe din pffffff Don 🐄🤮👎👎👎👎🙈
Ramadan Dani
Ramadan Dani Mese fa
A
Ramadan Dani
Ramadan Dani Mese fa
Ne telizor
Ramadan Dani
Ramadan Dani Mese fa
Ku lun
Bledi Gurguri
Bledi Gurguri Mese fa
A po kupton......po kupton kupton
Gr1VU02 Kosovo
Gr1VU02 Kosovo Mese fa
1:22:22 ani profesoresh ti e din se ja bajna na diqysh 😂😂😂😂😂😂😂😂 qfar Kingu
Besjana Hazizi
Besjana Hazizi 2 giorni fa
Sorry... cfare do te thot kjo? Se kuptoj 😅
Kosova is Albania
Kosova is Albania Mese fa
Ore kara vllezer , mos e Ftoni me Genardin, skeni tru ta kuptoni njeriun, jeni shum te trash, jeni edhe me injoranter se Mamaqiri, pllitni si gomej. Jeni pa shkolle kara me plot kuptimin e llafit
lyricy lyricy-video
lyricy lyricy-video Mese fa
Don xhoni te dua ❤🥺 zemra ime da deshir te te takoj 🖤🥰🌸 you love so much Don xhoni ❤🌎🧸
Marjo.
Marjo. Mese fa
Ncncnc po pse do e ktheni gjithcka n politik, nuk mundohet njeri t beje dicka autentike po mundohen t kafshojn dicka nga politika😔 Shum per t ardh keq
Marjo.
Marjo. Mese fa
Plot 30 ads gjate gjith videos, vizion+ paska perdorur gjith adsat e mundshme se qenka "dobet" me buxhetin.
juana sadrija
juana sadrija Mese fa
Oh bre Don Xhon sa i mir je 😍 repon shkelqyeshem
alx mno
alx mno Mese fa
1:16:25 that smileee adorable 😍
G G
G G Mese fa
A JE NORMAL BRE....😂
Gesi Geni
Gesi Geni Mese fa
Ammmmmmmmmm. Hahahahahhaha të gjithë kursi
SiNdI TuRkU
SiNdI TuRkU Mese fa
Më bëni pak subcribe ju lutem🙋🙏🥰😭🗼
SiNdI TuRkU
SiNdI TuRkU Mese fa
Don Xhoni 1 ❤️😎🤗
Besk Ferati
Besk Ferati Mese fa
E dhive fare muhabetin . Na dole nga old school 2pac dhe mrapa permene capo plaza! Turp tkesh .
Buda Pešt
Buda Pešt Mese fa
Jav qifsha robt juve dy binjakve
Roshi Roshi
Roshi Roshi Mese fa
Pupupup ca lloj humori kto 🙆‍♂️. Ja kuptoj hallin ktit nga Kosova se kto te vejn ne siklet me kte te folmen si kurva dhe me kte humorin qe ste bo me qesh edhe me pas pi hashash.
F V
F V Mese fa
Shum emision i bukur ju lumte nuk i mungon asgje te gjitha i ka pra nje emision i qellluar.Bravo qunaa❤💋💋🥰🥰🥰🥰
Birgit Cangonja
Birgit Cangonja Mese fa
Me hy Genardi ne përputhen 40+ nuk ka opinionist që e përballon 🤣🤣🤣
SiNdI TuRkU
SiNdI TuRkU Mese fa
Më bej pak subcribe 🤗🙏👍
Max Balliu
Max Balliu Mese fa
Shume shume nalt do shkosh pa tjeter ,ve bast bravo Don xhoni
ThatGirl
ThatGirl Mese fa
Meritat e 660k view eshte e don xhon o ju pordhaca te padurushem.ju qr se sdurohet pordha juj.don xhoni 🔥
Bianka Kananaj
Bianka Kananaj Mese fa
I vetmi djal reper qe eshte i thjeshte , me kembe ne toke dheee beavoooo 👏🏻👏🏻👏🏻
agroni angroni
agroni angroni 13 giorni fa
😡😈😈😅😢😦😣
Ela Ferizaj
Ela Ferizaj Mese fa
Kejt mir veq kur te kesh kesh mir bro
Ejup Neziri
Ejup Neziri Mese fa
Binjaket persona negativ
Black Black
Black Black Mese fa
Eh sa i mir ky doni✨🐝
Black Black
Black Black Mese fa
Mos vall ishe ne epoken e akullnajave dhe tani erdhe ne 2021🧐
elona draogobuzhda
elona draogobuzhda Mese fa
Cili osht doni?
Simone Default
Simone Default Mese fa
Don xhon loqk je
bella hadiddd
bella hadiddd Mese fa
Jemi krenar me ty Doniii
Jon Tafili
Jon Tafili Mese fa
A m'rrufshi Bolet z'buoni njerz ju.
Flori Hoxha
Flori Hoxha Mese fa
Tallje raku me bet 500 me don xhonin
Doci Blendi
Doci Blendi Mese fa
Don xhoni eshte i vetmi rreper i ri qe merr shum klikime neper intervista kshuqe ne 2025 ka me kap shum shpejt famen e madhe te Noizyt 😉
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj Mese fa
Gallat Genardi papafare
Alen Goretic
Alen Goretic Mese fa
Ore shkerthaq e shqipris ky eshte nga Drenica nuk eshte shkethaq si ju 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Mike Saraft
Mike Saraft Mese fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Erijonaaa Dervishaj
Erijonaaa Dervishaj Mese fa
vallah er ist einfach der beste 🔥🔥
Lyrics
Lyrics Mese fa
Ia shtoi Don Xhoni audiencen pak ketij emisioni, se se shikonte njeri, Bravo Don Xhoni 😊
Doci Blendi
Doci Blendi Mese fa
Eshte emisioni shum i shikuar ne shqiperi nder vite por nuk e njef ket kanal ti.
Lorian
Lorian Mese fa
Don Xhoni e nez zjarrin dhe e fik me urin Hahahahahah
ACS TEAM
ACS TEAM Mese fa
Muzika hapse e friends
Shkelzen Lleshi
Shkelzen Lleshi Mese fa
Uh ti qifsha krejt edhe robt more thi mashkell
Blerim Ameti
Blerim Ameti Mese fa
Kto a bojn emision a muhabet qajtoresh
Uri Osmani
Uri Osmani Mese fa
Shum mir
Eagel Eye
Eagel Eye Mese fa
He is just another fucking duchbag
Tejlor Gjana
Tejlor Gjana Mese fa
Shum emision i bukur
justcoments justcoments
justcoments justcoments Mese fa
Morri vesh se asht ba trendi ne tiktok muzika e tij, kishte hap tiktok me marr lekt 😂
ALBI LYRICS
ALBI LYRICS Mese fa
Fiks ahhahahah
La Bi
La Bi Mese fa
💪🏻💪🏻
TimeforLon
TimeforLon Mese fa
🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥🙏
{KLAUDIA }
{KLAUDIA } Mese fa
Kur mer vesh q reperi shqiptar q t pelqen m shum pelqen reperin e huaj q t pelqen m shum ësht nj arsye m shum q t presesh nj bashkpunim prej tyre
Erald Toskaj
Erald Toskaj Mese fa
u kenaq me saren don xhoni😂💓
eva en
eva en Mese fa
Sa i mire qe eshte🥰
FRE3-_ -F1RE
FRE3-_ -F1RE Mese fa
Haha
albania kids tv
albania kids tv Mese fa
🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙📞📞📞📞📞📞📞📞🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷🎷📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁📱📱📱📱🥁🥁🥁🥁🥁🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿💿📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📹📽📽📽🧮🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥🎥📽📽📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀📀🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🏮🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱🖱⌨⌨⌨⌨⌨⌨⌨📟📟📟📟⌨⌨⌨📟📟📟📟📟📟📟⌨⌨⌨🎞🎞🎞🖲🖲📸🖲🎞📼🧮📲🎤💻🎛🔌🎛📲📲🎻☎️🎻🎧🎼🔔🎷🔔🔔🎸🎸🎤📲🎻📲🎛📲🎤📲🔋💻📲🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨
Eni Eni
Eni Eni Mese fa
A e ka vlla ate gjoni black se kshu tha 🙏pleas kush e di
Sahit Terakaj
Sahit Terakaj Mese fa
Jo nuk jon vllezer po thjesht qe jon shok te mgusht e quan vlla
Armela Filaj
Armela Filaj Mese fa
1:09:34 ❤❤❤❤
Eni Eni
Eni Eni Mese fa
Don xhoniiiii❤❤❤❤
Krenare Murtezaj
Krenare Murtezaj Mese fa
A po kupton 😂😂
El gringo Dupi
El gringo Dupi Mese fa
pa lidhje mmmmm bjere bora zemanin ti hudh i cik kokaine ke pidhi
flori dedej
flori dedej Mese fa
I kam harru n shpi po mos mjep mo shum dedyra
Gentian Osmalli
Gentian Osmalli Mese fa
Ne rrall te par Ai harron qe edhe motrra e tij mund te bohet nje profesoresh e mir por per fam si leverdis me bo kshu llogarish
Gentian Osmalli
Gentian Osmalli Mese fa
Ce je fansi i atij cunit po ai 3wht artist or Bob se per te ul koken i qi motrren me te mirit koka ulet vec per Allah
Gentian Osmalli
Gentian Osmalli Mese fa
@Adam Adam kush me ul koken o bishe
Adam Adam
Adam Adam Mese fa
Ule koken aty
Renalda Papafilipu
Renalda Papafilipu Mese fa
❤🥰
Florian Aliu
Florian Aliu Mese fa
Kosoven edhe shqiprin edhe kejt shqiptart ku jetojn per muzik e ka qu noizy o don 👍 noizyn e njef kejt bota bablok e suksesee edhe per ty
Fabjani Dekaj
Fabjani Dekaj Mese fa
Brravo ke fol bukur
Lavdim Krasniqi
Lavdim Krasniqi Mese fa
Une se njof
Labii
Labii Mese fa
Ever b - don xhon 👑👑
Graciela Gjoni
Graciela Gjoni Mese fa
Kur jepen binjaket ne vizion plus ?
Ice Queen325
Ice Queen325 Mese fa
Ja honksha zemrën🤤💋🔥
Binjaket - Gaz Paja / Intervista e plote - Vizion Plus
26:41
Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus
1:31:29
AIELLO - ORA (Official Video - Sanremo 2021)
3:02
AielloVEVO
visualizzazioni 743K
Starship | SN10 | High-Altitude Flight Test
14:47
NIN: DON XHONI: Fenomeni i karantines - Klan Kosova
37:32
DON XHONI | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
34:31
Gjoni Black
visualizzazioni 1,9M
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 3 Tetor 2020, Entertainment Show
2:21:12
Binjaket - Intervista me Bora Zemanin - Vizion Plus
13:46
Vizion Plus TV
visualizzazioni 506K
Binjaket - Episodi i katert | Stresi & Big Kik  - Vizion Plus
1:46:26
Kuruluş Osman 48. Bölüm
2:32:28
Kuruluş Osman
visualizzazioni 4,3M
AIELLO - ORA (Official Video - Sanremo 2021)
3:02
AielloVEVO
visualizzazioni 743K
Starship | SN10 | High-Altitude Flight Test
14:47
Ragazza d'Oro vs Ragazza d'Argento / Sfida di Colori!
10:05
Troom Oki Toki IT
visualizzazioni 35K
CHI È PAPÀ? 😅🦁
0:30
Leone Lello Stories - The Ferragnez
visualizzazioni 89K
SpongeBob VS Among Us
0:39
Cat the Star
visualizzazioni 9M
REACTION: UN BARO AD ITALIA'S GOT TALENT
10:00
Jack Nobile
visualizzazioni 76K