Love Story - Saimiri ne 6 takime intime qe nxiten debate me vajzat - Episodi i trete

  visualizzazioni 704,519

RTV KLAN

Mese fa

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
Besnik Lacka
Besnik Lacka 7 giorni fa
Ai e ka te dashuren dhe tallet me femrat e tjera Ai ka genarden
Behare Saidi
Behare Saidi 9 giorni fa
Mos e bon veten se je shumm I pasur more 🤮🤮rena ka komt e shkur at
Behare Saidi
Behare Saidi 9 giorni fa
Cfar esht kjo nje mashkull e gjith kto femra
Altin Daka
Altin Daka 9 giorni fa
Vajza mos u dorzoni kjo është jeta ky është një shou televizim injoranca ka rrëzët e thella në shqipëri lëreni të flasin ata që sju duan bravo çupa
lol
lol 15 giorni fa
LlAv StOrY
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder 19 giorni fa
Nji emisjon qe po digjeron vajzat
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 26 giorni fa
Meri si yll 😍 sajmir mos errsho merin😊
lion kerimi
lion kerimi 27 giorni fa
Ato Vajzat që nuk te puthij ti Sajmir Jan të ftohta 😂😂tij je kreyt Falco?
Lidia
Lidia 27 giorni fa
..Emer mbiemer ne prezantim, mungon adresa!!! 🤭
Naim Behluli
Naim Behluli Mese fa
Po sikur ky "Don Zuani"të ishte Bari Delesh,a kishi me ba një Emision të tillë. Po më duket se ky Emision është Ofendues për vajza Rurale,të cilat janë shumë më të Bukura dhe puntore por që detyrimisht nga jeta e vështirë martohen me Serb e Maqedoni. Për mua ky Emision është Ofendues për të Rinjët dhe të Rejat tona,që kanë jetë Mizere.
milka lajthi
milka lajthi Mese fa
Meri shume e bukur dhe lozonjare
driton berisha
driton berisha Mese fa
Se di moj goca pse e keni vendos veten ne kete gjendje per nje çun si ky,pse i vetmi çun ne bot është ky saimiri apo si,si e uleni veten,sikur te jeni kurva dhe duhet te nguleni tek ky saimiri,sepse nuk ju kuptoj!!!
Valentina Vladi
Valentina Vladi Mese fa
🤦‍♀️🤦‍♀️far lop tgjalla
TALJAA Kastrati
TALJAA Kastrati Mese fa
Te gjith vajzat aty jon budallaqka , nese se beson shikoj me sy tu😁
ESMERILDA ILDA
ESMERILDA ILDA Mese fa
Shum fallco krejt PA pik kuptim
Meral Meral
Meral Meral Mese fa
Meri esht me e mira
Meral Meral
Meral Meral Mese fa
Shumm gje e keqe t dalish te kerkosh femr/mashkull ne tv shum turp Krejt vajzat jeni t bukura keni mundur te gjeni partnerin e jetes edhe pa mos dal n tv Kshtu sic keni bere ja keni hup vlern fare vetes Se per nji saimir te garosh keshtu Sm plq faree Ju edini vet prapseprap
Era Jaha
Era Jaha Mese fa
Alketa shume artificiale e tera me operacione plastike.
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi Mese fa
Jan ber gocat me keq se kafshet kur Jane ne kohe ciftezimi. Vdiqen te shkretat. Kjo qe ben masazh njeher llogjika 0.
shehu dori
shehu dori Mese fa
Femra pa karakter vk
Bler Qilimi
Bler Qilimi Mese fa
Si programmée esht me terheqes PERPUTHEN sesa Love story
Xhulja
Xhulja Mese fa
Binjaket me duken si motrat e Hirushes !!!
Bujar Darsi
Bujar Darsi Mese fa
Po qfare edukate jep ty more barbon dhe me ate veshje qe je vesh ty dhe kriministri yte turp tu vije ty dhe ai kryministri jot
Mamica Kerlani
Mamica Kerlani Mese fa
Per mua Meri me plot merite.Mos ju nda.
Shehri Osmani
Shehri Osmani Mese fa
Binjaket sa pa lidhje si kan pranu dy motra per nje djalë me konkuruar🤮👎👎
Marjana Dedndreaj
Marjana Dedndreaj Mese fa
Pak më respekt dhe edukat kur flisni për drejtuesen e programit(Alketa ) kush e ka bërë programin duhet kritikuar. (Nga kritika dhe si shprehemi tregojmë kush jemi)
Elisa Seliku
Elisa Seliku Mese fa
52:25 cfar thot ky i semure :/ komunikimi ore cun se ke dhe nje pergjesi per ate qe thua, pa komonikim si e njeh njeriun me prekje, asgje nuk ke cfar te shikosh ne tv dicka te mir dicka me zgjuarsi ose kultur, veq budalleqe cdo dit e me shum
Elisa Seliku
Elisa Seliku Mese fa
kjo motra e par ne pishine e beri shum te ditur se ajo esht tradhetare!!1 nuk do tia kontrolloj telefonin,, shprehet se nuk kam problem te puth wtf ej ? avash goce se e trembe cunin e huaj
Vefi Gropa
Vefi Gropa Mese fa
Alketa si embelsir si gjithmon yllll
GlockvibeAnarchyVidios
GlockvibeAnarchyVidios Mese fa
Dan blizerian number 2 🤣🤣🤣🤣🤣
Faith Mike
Faith Mike Mese fa
I am extremely glad I reached out to Optimum_tech001 on Instagram. Thanks to him I was able to find out that my husband had been cheating on me and everything my friends were saying about him was all true, I was so very stubborn because I never listened to them and when I finally did, it brought out the truth of everything I got our kids and we are leaving him for good, we deserve way better than this, he treats us like we don’t matter to him and what pisses me off the more is I was always there for him, always. Guys are never ever just satisfied with what they have
Italy torino
Italy torino Mese fa
O dan bilzerian
RudiCom
RudiCom Mese fa
shifet qe i ka stervit mire italiani kto binjaket :P... do isha kurioz po te ishte noj katunar kamarier se sa goca do shkonin ne program :P
Elsa Durmishi.S
Elsa Durmishi.S Mese fa
Sh e mir kjo Xhesi...me pleq sh...e thjesht dhe jo vulgare
Anila Seferi
Anila Seferi Mese fa
o zot cfare intelekti,
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Mese fa
Meri fiton!
ridvan shabani
ridvan shabani Mese fa
si ju nenshtrohen nje mashkulli ter keto ,a kan status te femres apo nenqmim
Kristina Bzhangaj
Kristina Bzhangaj Mese fa
Të qift Kina Amerikën 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Valmira Sulejmani
Valmira Sulejmani Mese fa
Silleni shqipen ajo eshte me e mira🌸💞
CHARLI DIAMOND'S FANS
CHARLI DIAMOND'S FANS Mese fa
Une dua qe Sajmiri te zgjedh o Enxhin, o Vivenin mendimi im
Afka Bytyqi
Afka Bytyqi Mese fa
po kush na qenka ky boosi bre
Fatlum Islami
Fatlum Islami Mese fa
Fatlume islamei
Fatlum Islami
Fatlum Islami Mese fa
Te gjethaei vazateie janei mria une vetojei egjinei
Avon Cosmetics and Skincare Albania
Avon Cosmetics and Skincare Albania Mese fa
this show caused me cancer
Keti Kiosse
Keti Kiosse Mese fa
O zot dhe kto femra nje burr nuk gjejn dot? Duhet te dalin ktu sa turp
Sidita DM
Sidita DM Mese fa
O nanotechnology kete trendafi e kete trendafil po jepju e kQ mos I bej vaj,zat te pshuren
Ina Ino
Ina Ino Mese fa
Vetem ne Shqiperi reality show zhvillohet ne kete lloj formati.
Deti Blu
Deti Blu Mese fa
Mer kejden se eshte si bukuroshe o sajmir ylli
antonio19820
antonio19820 Mese fa
Saimir, tut mir leid aber wirkt mehr Schein als Sein!! Die Aussprache lässt sich zu wünschen...
antonio19820
antonio19820 Mese fa
O Alketa. Bej pauza te lutem, fol qete. Ndrysho Intonacionin. Leri dhe te tjeret te flasin. Eshte gjynah qe prezenca jote te mos ofroje dhe keto te tjerat. Perqafime
antonio19820
antonio19820 Mese fa
Llafollostan story...
Lili Disha
Lili Disha Mese fa
Meri eshte me e mira
Gio Gio
Gio Gio Mese fa
Shyqyr Nuk ka açaí one ketu
Imeldi Malani
Imeldi Malani Mese fa
Idjote kush vjen nga provinca ,moj budalle shkodra e lashte shum vjecare ,ti Po mi thu qytet provincial .nga ke ardh ti zemer nga Afrika e nuk din qe shkodra qytet lashtesie mijravjecar e Jo provinc ,me vjen keq qe nuk dike historian e vendit tend ,ik se nuk je per aty .
Jeta
Jeta Mese fa
Sa kot....
Mevlide Veliu
Mevlide Veliu Mese fa
saher tfol Roberti i kaloj minutat sepse nuk di as qka fol ozot skeni pas kon me zgjedh qe e moret kete a
Heee Ee
Heee Ee Mese fa
Cdogje do ndryshoje ne kete jete,vetem menyra sesi Alketa thot “Llav stori” nuk ndryshoj kurre
Vivi Shsh
Vivi Shsh Mese fa
Natyrale prap me tualet dmth se ca pa natyrale saimiri vec gjoks dhe vithe
Ginna K
Ginna K Mese fa
Original 😂 The Bachelor qe prej 2002
Ornela Ndina
Ornela Ndina Mese fa
Si titullohet kenga ne sfond, ne takimin me Merin?
Ari
Ari Mese fa
Ky emisjon te jep nje kenaqesi kur e shikon deri ne momentin qe flet Roberti. Ate pjese e bej skip ⏭.
The Unique
The Unique Mese fa
Si e mban njeren kembe larte ky halabaki te masazha ju ka be dru
Mia Ali
Mia Ali Mese fa
Mos kishin futur ato dy motrat emisioni do kishte pas nje seriozitet dhe bukuri...por me ato e kan prish..dicka shum e flliqur..aty tregohet fallsiteti
berti dokumentar
berti dokumentar Mese fa
Kto binjaket shum fshatare
Marlen Sevdari
Marlen Sevdari Mese fa
Per mendimin tim ky ska ardh per te gjet nuse ene kto gocat po per fam dhe per te mar followersa ne instagram 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
Mia Ali
Mia Ali Mese fa
Per fam ne instagram..me nje giveaway i merr 50 k Followersa sa ka ky..mendoj se Projekton dicka me te madhe
Mia Ali
Mia Ali Mese fa
Shum bukur me Merin..
Mia Ali
Mia Ali Mese fa
Qyqa u dashurova me Princin ...
Klaudia Cobani
Klaudia Cobani Mese fa
Ktu ma shum komente bahen per Perputhen sesa per Llav Stori. 🤣🤷‍♀️
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj Mese fa
Nga 18 do mbeten 13 sepse 2 do largohen🤧 Ke filluar po ia dredh Ramës ëëë😄😄😄 Alketa Love Story me Lul Bashën.
Kela Deda
Kela Deda Mese fa
Cfar province thua moj ti , Shkodra djep i kulturës thua provinc ????? O zot dhe je aty akoma
Ada Dani
Ada Dani Mese fa
Ju lutem kamera ne fund kur jepte trendafilat Saimiri nuk tregonte fare cilat kishin ngelur deri ne ate moment. Derisa dolen dy te fundit qe la atehere u mor vesh kush doli nga loja
Elii Anna
Elii Anna Mese fa
Perputhen ja kalon olsa me skenaret
F M
F M Mese fa
Eshte djale shume i sjellshem me edukat dhe shume simpatike. Mu ba qejfi qe ishte jo nga Shqiperia, dhe kjo duket qart..po Te ishte Çuni nga Shqiperia vetem pordh do shifeshim.
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj Mese fa
Super
Alardo Malone
Alardo Malone Mese fa
Prsh shikusit e perputhen dhe ska si perputhen kta te klanit kan pordh sikur ca po bejn
Besa Bislimi
Besa Bislimi Mese fa
Dy motra binjake duke joshur nje bur lajmi duhet te qarkulloj
Mia Ali
Mia Ali Mese fa
Fiks
oltjana KT
oltjana KT Mese fa
Po te ky emisjon a ka ndonje si Sindi i perputhen 🤣🤣🤣
Asani Asan
Asani Asan Mese fa
E ky saimiri ate gjith vajzat doti mer e ku qenron ketu puna
Luli Osmani
Luli Osmani Mese fa
Cfareshte ky titull: Saimiri 6 takime intime Jane aty per njohje o per te kaluar ne intimitet .turp
Eltklo Kucaj
Eltklo Kucaj Mese fa
O Robert me kete fjalim duhet te hysh edhe ti ne program sepse i mallengjen njerezit me keto fjalime te kota 🤦‍♀️🤦‍♀️,,,ndersa per sa i perket trokotjes neper dyer te shqipetareve,,,kush ishte ai qe shkonte rrenonte pleqt ngaqe nuk i priti ??
Ismet Topalli
Ismet Topalli Mese fa
Si emision k...a më duket
Al Ae
Al Ae Mese fa
te lutem dikush tme tregoj cilen dit dhe sa here ne jave luan ki emisjon?
Alban Zefi
Alban Zefi Mese fa
Jemi Pak heret ne shqiptaret per kshu Show
Florinda Ymeri
Florinda Ymeri Mese fa
Sa palidhje po si e ulin veten kto vajza te shkojn ne nje program te till ku nje djal luan me ty pffff
Keshilla te dobishme
Keshilla te dobishme Mese fa
duhet me u zi qe te merrni klikime itpost.info/done/PeGC4mjNhSxDTFCDc1lAnw.html
Tani Popa
Tani Popa Mese fa
Me i bukur eshte Bachelor atje ka me shume dashuri
Muzik Shqipetare
Muzik Shqipetare Mese fa
Talleni Tamponi nuk lejohet te behet njeher ne jav
E M
E M Mese fa
Pse nuk lejohet?
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko Mese fa
Waaaaw bravo Roberti per ate qe the ne lidhje me emisionet qe ia ulin dinjitetin njerzve per klikime, sidomos ato qe shkojne me nje qese buke edhe ju kerkojme madje edhe favore sexuale. E them kete per emisionin me zemer te hapur sepse kam dash te ndihndihmoj nje goc me te ardhura edhe ata pretendonin qe leket tua coja atyre me ne fund hyra ne kontakt me gocen qe jo vetem me konfirmoj dyshimet ne lidhje me emisionin por ata ishin munduar edhe te abuzonin seksualisht edhe nga te gjitha ndihmat qe kishin mar nga jashte i kishin cu vetem ushqime sa per te par kamera.
Kevin 025
Kevin 025 Mese fa
Vera Vera bonasera gallat 'keta
Shpresa Aliaj
Shpresa Aliaj Mese fa
^
GAXHA
GAXHA Mese fa
Shum bukur por vajzat duken shum te reja
Razi Selimi
Razi Selimi Mese fa
Nga 18 sot do te mbeten vetem 13 . Kesaj Alketes i punon makina llogaritese mire mendja qe vec flet e flet e smendon asgje
Kristi Beqaj
Kristi Beqaj Mese fa
xhesi
Marian Moldovan
Marian Moldovan Mese fa
Enxhi jam I sigurte qe punon neper kto qendrat e masazheve te kthyera ne bordello, A se harrova punon bashke me melisen e perputhen 😅
Lola.L
Lola.L Mese fa
Emisjon I bukur po ku I thot Alketa I ndave motrat,Po eshte pare dy motra te shkojn per ne burre
Denisa Delia
Denisa Delia Mese fa
duartokitje fallco po vdes haahahaa
Mimo Mimo0071
Mimo Mimo0071 Mese fa
Përshndetje.programet televizive mundohen me shpejt se edi ta fusin shqiperin Ne Eu. Ket emision qe po e prezantoni ju un e kam pa para 2 viteve ne RTL
Alban Hoxha
Alban Hoxha Mese fa
Jace pjerdole fucking llav alketa story😂😂😂
Rake R
Rake R Mese fa
Pordh me rigon
Ani Qerreti
Ani Qerreti Mese fa
Ajo historia që e njohi policia më mallëngjeu shumë 😂 Alketa je super e talentuar si prezantuse e oratore po sikur ska më lezet të shohim në çdo program të TV klanit dhe aty prapa Vera 🥱 ka plot të rinj që përpiqen për një karrierë të re...
UFC 257: Dustin Poirier and Conor McGregor Final Faceoff
3:36
UFC - Ultimate Fighting Championship
visualizzazioni 5M
UFC 257: Dustin Poirier and Conor McGregor Final Faceoff
3:36
UFC - Ultimate Fighting Championship
visualizzazioni 5M
Among Us in HD (Part 59) LEGOS #Shorts
0:19
Jake Fellman
visualizzazioni 35M
I MIEI AMICI REAGISCONO alla MIA BARBA
6:16
FavijTV
visualizzazioni 434K