Commenti
Silvana Abdiaj
Silvana Abdiaj Ora fa
Shume keng e bukur
era gashi
era gashi Ora fa
Greta love❤
Arilen Rata
Arilen Rata 3 ore fa
Rhhhhhhh
Fanti Spathi
Fanti Spathi 3 ore fa
Ve masken
KING ideas
KING ideas 7 ore fa
Akoma 15 vjece kjo dreq
Amir- Bhr-Mt
Amir- Bhr-Mt 9 ore fa
😍😍😍😍🇩🇪🇲🇦🔥
qopoy dnon
qopoy dnon 2 ore fa
itpost.info/done/okUitjGHAWTA2tFsiF1G2g.html Klikoni tek Linku me lart
Roland Prini
Roland Prini 10 ore fa
BRAVO GRETA KOCI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
qopoy dnon
qopoy dnon 2 ore fa
Shume bukur! Greta si gjithmon bene kenge te bukura me te kenaq shpirtin! Luku ylll sic je vet! Suksese
Ardi Muc
Ardi Muc 10 ore fa
Bravo na kalle🥰
Djellona Maloku
Djellona Maloku 10 ore fa
Super 👌👏👏
Djellona Maloku
Djellona Maloku 10 ore fa
Bravo bravoo 👏👏👌
Mandi Huna
Mandi Huna 12 ore fa
Super greta 👏👏
Amra Amli
Amra Amli 12 ore fa
Okkm.n bt5
Elias Hnein
Elias Hnein 13 ore fa
United record's اونيتيد ريكوردس 💞💕💋🌹💗♥️💓💖❤️❤️💖💓♥️💗🌹💋💕💞
Nadire Allko
Nadire Allko 15 ore fa
Super Greta Koçi🎧🎙️🎤⭐⭐🌟💗💕❣️♥️❣️💝💋💖💓💞
Helen Leo
Helen Leo 21 ora fa
Kjo kenge esht kaq e thjeshte po dhe kaq e bukur. Me pelqen shume.
Oukitel U7plus
Oukitel U7plus Ora fa
Te lumte goja na kenaqe
Petrit Aferdita Serani
Petrit Aferdita Serani 22 ore fa
Fantastike këngë❣
Ники Маринов
Ники Маринов 23 ore fa
😇❤💖💗💝
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha Giorno fa
O zot ca kenge na kenaqi 😂😂
ijsvs dko
ijsvs dko Giorno fa
pershendes kunaten time.shtrig
Skenda 1234
Skenda 1234 20 ore fa
Përshendete me kengen .moj katile
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Giorno fa
Po qysh jo trranohesh krejt greta😱😱😂😂😂😂
bouytt guyt
bouytt guyt Giorno fa
subscribe keni video nga vipat shqiptar
Logang Albania
Logang Albania Giorno fa
I miss you Gerta
bouytt guyt
bouytt guyt Giorno fa
Më në fund një këngë me tekst të kuptueshëm..!! Të lumtë vajzë e mbarë!
Aneta Taco
Aneta Taco Giorno fa
❤️❤️❤️
Fahim Aly
Fahim Aly Giorno fa
Nice song😎
arvaldo sula
arvaldo sula Giorno fa
Shume bukur! Greta si gjithmon bene kenge te bukura me te kenaq shpirtin! Luku ylll sic je vet! Suksese
Edi Edi
Edi Edi Giorno fa
itpost.info/done/okUitjGHAWTA2tFsiF1G2g.html Klikoni tek Linku me lart
Edi Edi
Edi Edi Giorno fa
Shumë Bukur Greta Koci Suksese lart e lart !
Genaprozllomi Genaprozllomi
Genaprozllomi Genaprozllomi Giorno fa
9oj nonojo 9j
qopoy dnon
qopoy dnon Giorno fa
Na ke prek shum me kte keng ka 1 ore qe po qaj si femi 😭😭😭
Louis Maltese
Louis Maltese 18 ore fa
Edhe ti si njani me siper .po bashkohuni qani bashke permbyteni boten vl 😂😂
S D
S D 2 giorni fa
Penxheren e satome!! Dritare në gjuhen shqipe!
Gjok Bibaj
Gjok Bibaj 2 giorni fa
Hhhhhhehudhhuusuuejjwjej😛😛
qopoy dnon
qopoy dnon Giorno fa
🤗
mari tirona
mari tirona 2 giorni fa
Muzik e hajrit 👍👍🇦🇱🧿
Nina Shehi
Nina Shehi 2 giorni fa
O Greta me gjith men e ke mi goc Le nam c'eshte kjo kenge moj apo s'kishe c'te beje
Daniel Aris
Daniel Aris 2 giorni fa
Beni Subscribe kanalit tim te lutem
Veri Veri
Veri Veri 2 giorni fa
Më në fund një këngë me tekst të kuptueshëm..!! Të lumtë vajzë e mbarë!
missymarsi red
missymarsi red Giorno fa
Relax eshte kenge popullore beratase e bere remake. 🤣
Mushkonjat Me Drite Dore
Mushkonjat Me Drite Dore 2 giorni fa
subscribe keni video nga vipat shqiptar
Gleda Masha
Gleda Masha 2 giorni fa
👏👏👏👏🇦🇱🔥🔥🔥
dua
dua 2 giorni fa
Ja se cilat janë tre llojet e femrave ne takimin e parë 😂👇 itpost.info/dev/o5h4eXDFidW0bnM/video
Elina Elina
Elina Elina 2 giorni fa
Sa bukur😍😍🤩🤩
Vini Official
Vini Official 2 giorni fa
<3
Genti Elvis
Genti Elvis 2 giorni fa
Well done. Great song.
Frank Franky
Frank Franky 2 giorni fa
shume bukur!!
Er Matika M Keta
Er Matika M Keta 2 giorni fa
Kjo kenga ne 2020 hits different
Artemis .Television
Artemis .Television 2 giorni fa
O yll botee...Shpirt yll si gjithmon
Kole Prendi
Kole Prendi 3 giorni fa
8
Dudi Bardho
Dudi Bardho 3 giorni fa
Complimenti shume e bukur
Tea Trifoni
Tea Trifoni 3 giorni fa
Subscribe kanalin tim ju lutem te gjithve nuk ju kushton asgje ju flm te gjithve
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 3 giorni fa
Sa don kjo Zemer nuk e pasna dit shum shum ❤💗⭐
Beatiful boy
Beatiful boy Giorno fa
Të gjitha të vërteta 😁😆🤣
Anglisht Me Elonën / English With Elona
Anglisht Me Elonën / English With Elona 3 giorni fa
🤗
Albana Stian
Albana Stian 3 giorni fa
Gjithmone je yll !
Don tom
Don tom 3 giorni fa
VJOSA RIVER..BEST VIEWS EVER..itpost.info/dev/qrJogYOarrjFZ3s/video
Emanuela Kulli
Emanuela Kulli 3 giorni fa
Me gzu jeten bashk Ahhh sikur.....
Jessy '
Jessy ' 3 giorni fa
😍😍
Music Records
Music Records 3 giorni fa
itpost.info/dev/ZpOXiIq3bKq7nHs/video TAYNA - QE QE REMIX 2020
Mid Side Records
Mid Side Records 3 giorni fa
Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g
Zamira Muhaj
Zamira Muhaj 3 giorni fa
Shume.kenge.e.bukur
bouytt guyt
bouytt guyt 3 giorni fa
Urime per kangen shum te bukur greta dhe klipin
Marsela Marsi
Marsela Marsi 3 giorni fa
Like kush e zbuloj kete keng nga tik toku😂😂😂😂😂😂
AL BANDITJA
AL BANDITJA 3 giorni fa
Love song❤🙈🥰😍
Nessun Nome
Nessun Nome 3 giorni fa
Njishe je
Skenda 1234
Skenda 1234 2 giorni fa
@bouytt guyt mos i merr komentet e të tjerëve .sa njeri vdes duhet me ndërpre muziken
bouytt guyt
bouytt guyt 3 giorni fa
Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir 3 giorni fa
Bravo bravo
Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala
Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala 4 giorni fa
👏🏻👏🏻👏🏻💯💯💯💯💯💯🌹🌹🔝🔝🔝🔝🙏🏻❤❤❤❤✌🏻
Sid Mineta
Sid Mineta 4 giorni fa
cool
Passion for Sweets
Passion for Sweets 4 giorni fa
Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕
bernard Allushi
bernard Allushi 4 giorni fa
Super bravo
Emiliano Fetahaj
Emiliano Fetahaj 4 giorni fa
Vetem me kemish ka dal tjetra
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane 4 giorni fa
Nuk asht Kmish asht festan ma pakti kushton 90 euro 😂😂
Ela Celiku
Ela Celiku 4 giorni fa
🌺
The3DProjects
The3DProjects 4 giorni fa
itpost.info/dev/fGZ-eaCnhNGqm50/video<<<<< kjo eshte
The Best
The Best 4 giorni fa
Ka lezet shqip bravo 👏
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi 4 giorni fa
Bravo eni sa bukur interpretim i shkelqyer na sill dhe kenge te tjera si keto suksese te metejshme ne kariere dhe ne jete
Sonida Pacolli
Sonida Pacolli 4 giorni fa
😍😍
Music Albania
Music Albania 4 giorni fa
Greta Koci Dola n'penxhere teksti. Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Çka t'ka bo djal kjo belholla Synin e ke kthy Kur me pe, zemren ta mora Jam kismet per ty E jam kismet per ty Aman, aman Jam kismet per ty Per ke bien keto tupana Per mu e per ty Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Ktu me ke o djal dhe neser Do dal ty me t'prit Ah sa shume te don kjo zemra Nuk e paskam dit E nuk e paskam dit Aman, aman Nuk e paskam dit Hajde zemer se mu nana Per ty me ka rrit Kur te kam ty prane Dita m 'duket ore Sa lezet na paska zemer Kjo unaze ne dore Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke
DRITON LEKAJ
DRITON LEKAJ Giorno fa
@Mushkonjat Me Drite Dore Ma bej subs te lutem te ( gjend79 kadale ) ne ket link itpost.info/done/Tc-AlsoPcvcTvveCa9R9uA.html 🙏🙏🙏 te lutem nese ki munsi
Mushkonjat Me Drite Dore
Mushkonjat Me Drite Dore 2 giorni fa
subscribe keni video nga vipat shqiptar
Majlinda Mali
Majlinda Mali 3 giorni fa
L0o08n00lhjlnpk0pupjpiupnijk6060i87kloin.ol
Jushi Kisa
Jushi Kisa 4 giorni fa
Super te lumte goja o yll bote
qopoy dnon
qopoy dnon 4 giorni fa
Mbas Lum kush m'ka dola npenxhere ♥️♥️♥️
YOU KNOW
YOU KNOW 4 giorni fa
Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt
Skenda 1234
Skenda 1234 2 giorni fa
Sa njeri vdes duhet me ndërpre muziken per gjith mon shoq
Gleda Masha
Gleda Masha 4 giorni fa
Ca ka ndodhur?!
Njomza A
Njomza A 4 giorni fa
Super 👍
liseda fernando
liseda fernando 4 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥❤❤❤👏👏👏👏
qopoy dnon
qopoy dnon 4 giorni fa
Shum keng e bukur komplimenti..👏👏👏👋