EZO - Tkom Dasht
2:23
Commenti
Anisa Gashi
Anisa Gashi 8 ore fa
A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 8 ore fa
🤣🤣🤢🤮
gridi mucollari
gridi mucollari 8 ore fa
Super pithhhhhhhhhhh oooooo
Erik Dalipaj
Erik Dalipaj 8 ore fa
ku i paske gjetur kto breke mu si peshkatari lezhes 😂😂😂
Tayna My favourite singer
Tayna My favourite singer 9 ore fa
I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit
Erjon Gashi
Erjon Gashi 9 ore fa
hit je melisa te lumt
Mevli Official
Mevli Official 9 ore fa
Perputhen Nxjerr Vec Talente
Fera Bajgora
Fera Bajgora 9 ore fa
💖🤗👌👌😲
Sindi Lemezhi
Sindi Lemezhi 9 ore fa
Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba 10 ore fa
F isir oro kek l ekEj ejvsj skwl
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba 10 ore fa
Ad jdkkmpd oels osjdd od ksbviswaasj bakeajakwjagfyaszvnSaskd ksoXU kwkeaos akwasoaZk aekm knl km lmmmkkwaakaasjwskvxs wsewwsjd skJzIzjxs knskdjjd jnd le l ale eaesldkd kejddh kbrjd dkdbd kske le ks eleabal dlaaej DkaeKlaeaeosR kken❤️js slldjd ldbaj id lei kdd ks tale eKa do ed ebjsae ale ek wwla ess kejkanebsk d;;( Me ne le🖤id o o eo sjjjmkoe j lmsrn le la q 😊le Lele j se lsknjd Leo slelrj oso leksje or ok le o kak eo la O kakem
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka 10 ore fa
Melisa:Pershendetje jam balerine ,studioj per mjeksi, jam kengetare talenti im i fshehte eshte austronante dhe hobi kam te lexoj filxhanin🙂
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka 10 ore fa
A me duket apo i jane grisur getat melises??😂😂
Klesjana Elezi
Klesjana Elezi 10 ore fa
Ti je me e mira per te kendu dhe je kengetare me e mir e pelqej shume kengen tende💜💜💖💖💖
Haxhere Ramadani
Haxhere Ramadani 11 ore fa
oj melis qa je tranu moj
Amanda Ross
Amanda Ross 11 ore fa
shorturl.ca/snaphotxkp17 È bello, cittadini, vedere come le azioni dei rappresentanti dell'opposizione, avviate esclusivamente sinteticamente, siano verificate in modo tempestivo. Ognuno di noi comprende la cosa ovvia: i test sintetici ci consentono di completare attività importanti per lo sviluppo di un modello di sviluppo. 組織の任務、特に市民意識のレベルの向上は、既存の財政的および行政的条件の形成への幅広い(専門家)参加を提供します。もちろん、一般的に、質の高い位置調査は、各参加者が既存の行動パターンの分析に関して独自の決定を下せることを一意に識別します。
Erton Bardhi
Erton Bardhi 11 ore fa
Vetem kenge seshte kjo dhe pse nuk I grise e ca strecet
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni 11 ore fa
Melisa je yll me shum xixa je më e bukura në botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Land Land
Land Land 11 ore fa
Senin senin senin.. Na qave senin moj moter
en1ea
en1ea 11 ore fa
hahahahhaha
B UK
B UK 11 ore fa
Senin, qenin, venin, temin, emrin gjithe konga
sara mar
sara mar 12 ore fa
Shum bukur 🥰🥰🥰
Mehmet Mehmeti
Mehmet Mehmeti 12 ore fa
Veq a je bich ska lidhje talentiii 🤣
weebaboba
weebaboba 12 ore fa
*How many karrige do u wanna change* Melisa: Yes
drilon klinaku
drilon klinaku 12 ore fa
ik oj kurv kari
Alisea Shera
Alisea Shera 12 ore fa
E di ti se un jam 10 vjece dhe tadhuroj shum fare qe me e dit ti kte po me mir mos tkishe dal nga programi
Alisea Shera
Alisea Shera 12 ore fa
O Melisa lleshi,un jam fansja jote me e madhe po ti pse dole nga perputhen????😭
Alisea Shera
Alisea Shera 12 ore fa
Me verte jam ne gjimnaz un po doja vetem ta pyesja.dhe doja te kisha nji pergjigje
weebaboba
weebaboba 12 ore fa
Ti ku i ke prindrit njiher pastaj pyete ate
its_ilda
its_ilda 13 ore fa
Ne fillim nderro veshjen dhe getat qe t'jan car
Kavaja Kavaja
Kavaja Kavaja 13 ore fa
Keng kari te acaraon nervat
Admir Poci
Admir Poci 13 ore fa
bravo bravo
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen 13 ore fa
ma e mira melisa😍😍
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen 13 ore fa
😙😙😙💞💞💞💛💛
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 14 ore fa
Se kuptoj pse e shani o njerez kengen e ka bere shume te bukur ritmike suxese 💣💣💣💣
leonis avdiu
leonis avdiu 14 ore fa
Sa mir je ♥️❤💙
Arianagrande grande
Arianagrande grande 14 ore fa
Shum e bukur kjo muzika 😍😘😍😘😘😍😍😘😍
Best of the best
Best of the best 14 ore fa
Autotune on fire my guyyy 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
DinGdONg g
DinGdONg g 14 ore fa
veni,seni,emri
Ali Duro
Ali Duro 15 ore fa
Jepi melisa
Rei Nald
Rei Nald 15 ore fa
Like ai qe esht fut me pa komentet
Erjon Gashi
Erjon Gashi 15 ore fa
dy legjentat e muzikes
TAEHYUNG BTS
TAEHYUNG BTS 15 ore fa
😊😊
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi 16 ore fa
Love you so much ❤️❤️
ylli Berisha
ylli Berisha 16 ore fa
5000 mi her e ki than tu me dru venin
Regi Meta
Regi Meta 16 ore fa
😍😍😍Brava Meli
Ronaldinho Gaucho
Ronaldinho Gaucho 17 ore fa
pidhi jashr qijaa fml Oooo DEGJENERIM po sbahen fama e parja me qit pidh jasht moj oj LOP
Dejvi Hoxhaj
Dejvi Hoxhaj 17 ore fa
ia mori frymen zogut😂😂 😂
Ersilda Lala
Ersilda Lala 17 ore fa
Per nje moment mendova se m’ish prishur telefoni e degjohej muzika me zhurme. Duke lexuar komentet kuptova qe telefoni esht shendosh e mire. Telfoni po, veshet jo 🤦🏼‍♀️
Melisa Gavri
Melisa Gavri 17 ore fa
Eee cna u ben tere kengetare tashi
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi 17 ore fa
Sakes perty kjo pjesa me pelqen
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi 17 ore fa
Ekamber per ty vec perty
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi 17 ore fa
Melisa sa bukur e ke ber kengn Love 🥰🥰😍😍😘 jona do besh nje prshndetje me emrin jona
Marjo Marjo
Marjo Marjo 17 ore fa
Nje e bukur por sje per keng
Kajla official
Kajla official 18 ore fa
itpost.info/dev/kJ11gZPdrZqYepk/video degjojeni vidjon dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤ 19 ore fa
Po pse e kane kapur kaq keq! Melisa eshte e bukur por tek kjo video mimika e frikshme!
Qelebi Bajrami
Qelebi Bajrami 20 ore fa
🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️👏👏👏🔥🔥🔥🔥😔💘💘💘💘🌟🌟🌟🌟
E. S.
E. S. 21 ora fa
Autotune is amazing!!!
Qamil Hysa
Qamil Hysa 22 ore fa
Kam degjuar sheme kenge po te ikin 3 minuta kohe kot vec te degjoshe vec nje fja nga fillim deri ne funde vec ketu ks mundesi Edhe ja ber pisham qe harxhova 3 min koh kote duke e degjura kete baxhellen
Bebi otr
Bebi otr Giorno fa
O melisa a per fatjonin e ke bo ket kong😂😂😕😕👍👍💚💜💚💜💜💚💜💚💜💚
Bebi otr
Bebi otr Giorno fa
Me duket se melisa e ka bo ket Kong për fatjonin Hahahaha 😂😂😂😂😕😕😘😙😘😏💚💚
Silvan Dobrovoda
Silvan Dobrovoda Giorno fa
Senin senin
mlk jdk
mlk jdk Giorno fa
Tani po e mesoje qe kurvate qengan dhe kengetare
Jonaona Xhafa
Jonaona Xhafa Giorno fa
Ke schifo o zot ca mban tokacazzo
Xhesika Haxhiraj
Xhesika Haxhiraj Giorno fa
Wawwww bravo melisa 😍 E ke dh* 💪
Arianit Thaqi
Arianit Thaqi Giorno fa
T dhi n goj
ERINI Pubgm
ERINI Pubgm Giorno fa
🤣🤣🤣🤣far kange
Emanuel Alushi
Emanuel Alushi Giorno fa
What the fuck 😅👎 ik e futi nje pogonishte me ylli baken
Endi Nexus
Endi Nexus Giorno fa
tipat si Melisa japin kurajo gjith atyre qe nuk kan lidhje aspak me muziken apo boten e artit qe mund tja dilni edhe pse skeni lidhje me artin, sepse bota esht bere rrumpalle
Nea Iliazi
Nea Iliazi Giorno fa
Bukur cunat mbrapa duke hek karriget, 😎😎
LPJ I Sorry Noob
LPJ I Sorry Noob Giorno fa
Qa ben moj se na helmove 🤢
FF .ERALDI
FF .ERALDI Giorno fa
Je me e mira vazhdo ashtu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚
Kujtim Feta
Kujtim Feta Giorno fa
Melisa: dashnia Jon ka perfundu Nderkoh Fationi:normal se ca kujtove ti🤣🤣😆
fisnik bajrami
fisnik bajrami Giorno fa
Lovelysong
Justi Lleshi
Justi Lleshi Giorno fa
Perzotin nuk e din sa jam trem kur tkam pa
Alisia Kushi
Alisia Kushi Giorno fa
Melisa ke perputhen kengtare🤔🤔
FF ANORMAL
FF ANORMAL Giorno fa
HA MR SE E HAPA EKRAN TMADH THASH SE MOS U FUTA NPORNHUB
Alan Fini
Alan Fini Giorno fa
Fantastico anzi.... meraviglioso!
Franca Cappelli
Franca Cappelli Giorno fa
Super questa canzone ❤️❤️troppo brava ❤️❤️❤️
Zahide Bardhi
Zahide Bardhi Giorno fa
Ti je melisa
turi turi
turi turi Giorno fa
Te kame gjet venin dhe emrin ik ne gjerokaster dhe emrin do te ve atdheu 😂😂😂😂😂😂😂😂
Mico Selenice
Mico Selenice Giorno fa
Ndero njeher fundin o melisa pastaj venin
foto
foto Giorno fa
Kjo iku nga perputhen për të ber kengen ajo tani eshte lidhur me andin