Commenti
BoB Tom
BoB Tom 9 ore fa
انت وسولكينغ واش بيكم طيحت من قدركم تجيبو النساء الي مانقدرش نقول عليهم
Alesia Aliko
Alesia Aliko 10 ore fa
Te dua shum Tayna😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍
mentor qollpani
mentor qollpani 10 ore fa
🤑😍🥳🤗fihdidhdihdifh
Edisad Delaj
Edisad Delaj 10 ore fa
Sa kooooot 👎👎
Albi Bega
Albi Bega 10 ore fa
Nuk ka kush bolet me tall karin me ne se ja qim ropt ne pill 🇦🇱😈
Anisa Alii
Anisa Alii 10 ore fa
Tayna shum e bukur jee o shpirt
Agni Halili
Agni Halili 11 ore fa
Super
Nadine Seille
Nadine Seille 11 ore fa
Trop bien cette musique 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😁😁🥰😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😁😁😁🥰🥰🥰😍🥰😍😇😍🥰🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤐😍🥰😍🥰🤩😍😋🤩😍🤩😍🤩😍😘🤩😘🤩🤩😘😘🤩😘🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤫😗😗😗😘😗😘😗😘
Getoar Rustemi
Getoar Rustemi 11 ore fa
Fine ma seeks se don xhoni
Hallakam Kukaj
Hallakam Kukaj 11 ore fa
Pe kall ky Bronx albo. Hajde phenom se Kurr ma mir nuk ka tingllu as Tanya.🇺🇸🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇦🇱🇽🇰
Dritan Guri
Dritan Guri 11 ore fa
Je kengetare super
Debora Molla
Debora Molla 11 ore fa
Tekstin ju lutem
Sanja Dordevic
Sanja Dordevic 12 ore fa
💣💣💖💖
vlog yes
vlog yes 12 ore fa
2 0 2 1
Inglit Durmishi
Inglit Durmishi 12 ore fa
Kpt
Zekolli Ardion
Zekolli Ardion 12 ore fa
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤗🤗🤗🤗🤗😎😎😎😎😎😎😎😎😗😗😗😗😗😗😉😉😉😉😉😉😉😉😉😶😶😶😏😏😏🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐈🐈🐈🐈🐈🐕🐕🐕🐕🐕🐶🐶🐶🐶🐩🐩🐩🐩🦄🦄🦄🦄🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌⛱⛱⛱⛱🏜🏜🏜🏝🏝🏞🏞🏞🏞🏞🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏁🏁🏁🏁🏁🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭Aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa. Ich. Liebe. Dich
Nadine Seille
Nadine Seille 14 ore fa
J'adore s'être musice BONNE SOIRÉE
Laetitia Gianfreda
Laetitia Gianfreda 14 ore fa
👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍
Emine
Emine 15 ore fa
ndjenjat um kan deke i kom shti me nje saneke smuj met bo pulike lidhja jonë është veq ne snap😏
Denis Preci
Denis Preci 15 ore fa
jam trropojan meverte dhe ti finem flm se jam ndjekes per ty
aktina_zeqiraj aktina_zeqiraj
aktina_zeqiraj aktina_zeqiraj 15 ore fa
JONi AkTINA JoNi JoNi
17 ore fa
E vertet Tayna krejt pobliku te Don veq vazhdoni keshtu! ❤️
Ocre
Ocre 18 ore fa
They look like the girls from my country. Greetings from Colombia.
AJKbearsbound
AJKbearsbound 22 ore fa
This girl finna steal XXXTENTACION’s flow
Zen Meditation
Zen Meditation 23 ore fa
💟✅💟✅💟✅💟✅💟✅
soinhu foitu
soinhu foitu Giorno fa
Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞
Filiz Öncü
Filiz Öncü Giorno fa
😍❤️❤️🌹💥💥
Vipat Shqiptar
Vipat Shqiptar Giorno fa
2021
Anife Tola
Anife Tola Giorno fa
Dize muzik iist shyn
Basma
Basma Giorno fa
وش اللغه ذي ؟ احس فيها عربي بس مدري كيف😩
meriem mimi
meriem mimi Giorno fa
تقصدي صوت ألجيرينو أم البنت بلي معو
Florian Marsault
Florian Marsault Giorno fa
Elle et trop belle la fille
Florian Marsault
Florian Marsault Giorno fa
❤️
Aleks Visha
Aleks Visha Giorno fa
Ksaj Ja Jap 1 Mln Paund.
Dobri stoichev
Dobri stoichev Giorno fa
Не аз, истината сама с времето всичко за всички ще си докаже аз съм си зареден полужително настроен с чисто и добро сърце в бъдещият ми живот и нямам зло под съзнание за хората.
Hysen Qepa balliu
Hysen Qepa balliu Giorno fa
Super keng 🤐🤐🤐🤐🤐☠️☠️🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌋🌋🔥🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🌋🔥🌋🌋🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋☠️🔥🌋🔥🌋🌋🦴🌋🔥🌋🔥💀🌋🔥🌋🔥🔥🌋💀🌋💀
Sabryina
Sabryina Giorno fa
I'm French and I made an Albanian Mashup with this song: itpost.info/dev/l3JzjnC2pZvZl3M/video
Video Humoristike
Video Humoristike Giorno fa
❤🌹😍🍭💛
Luan Pojana
Luan Pojana Giorno fa
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😉😉😉😉😉😉😉😉😉😯😮😯😲😲😲😲😲
Orgito Bekteshi
Orgito Bekteshi Giorno fa
E keni djeg ❤❤
Pablo alejandro Mesa gonzalez
Pablo alejandro Mesa gonzalez Giorno fa
No pues que orgullo lo que dicen mejor colombiana Bogotá marihuana no pues que gente más culta para la música me imagino para lo demás
Aldo Marku
Aldo Marku Giorno fa
Je super
Angélique charles
Angélique charles Giorno fa
🇦🇱 🇩🇿
Adolf Hitler
Adolf Hitler Giorno fa
What laungage is this?
dielli art
dielli art 20 ore fa
Albanian 🇦🇱
Eni Sulaj
Eni Sulaj Giorno fa
Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜
Tayna kida xhensila Queen
Tayna kida xhensila Queen Giorno fa
Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar
valeria castaño
valeria castaño Giorno fa
aqui una colombiana 100%❤🇨🇴🇨🇴 siempre orgullosa de mi pais
Ahmed Mido
Ahmed Mido Giorno fa
Hola como estas
Arion Asllanaj
Arion Asllanaj Giorno fa
E PRES ME PADURIM KENGEN E RE TE FINEM K.P.T 2
Arion Asllanaj
Arion Asllanaj Giorno fa
Te shohim kengen e tij te re K.P.T
Arion Asllanaj
Arion Asllanaj Giorno fa
Like Fero Comment Solo Subscribe Finem
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Giorno fa
Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.
soinhu foitu
soinhu foitu Giorno fa
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
Shqiperia
Shqiperia Giorno fa
itpost.info/dev/r6OLYZyysZu6mpk/video
Shqiperia
Shqiperia Giorno fa
TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱
Ylli Basha
Ylli Basha Giorno fa
Tanya is a Albanisch Girl Not a Englisch
Baki Kamenica
Baki Kamenica Giorno fa
Bravo😍😂
Tringa Shurdhaj
Tringa Shurdhaj Giorno fa
🥰
Haka Bulliqi
Haka Bulliqi Giorno fa
AJDKBK SHHLZBKZJLLSBSPSBJABAQN
Hicham Nezzar
Hicham Nezzar Giorno fa
Jotam LaIjirno
Bolbol Biolbol
Bolbol Biolbol Giorno fa
هاو الفن
ΕΥΑ ΚΑΜΟΥΤΣΗ
ΕΥΑ ΚΑΜΟΥΤΣΗ Giorno fa
👎👎👎
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Giorno fa
Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Giorno fa
Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.
ErzaHarjullahu
ErzaHarjullahu Giorno fa
No tayna is bad girl
Art Krasniqi
Art Krasniqi Giorno fa
Shum mir yll
Agron Hoxha
Agron Hoxha Giorno fa
tayna is the k
Billie
Billie Giorno fa
Super hittttt🔥🔥🔥
Lutfi Brahilika
Lutfi Brahilika Giorno fa
e adhuroj shume tajnen😍😍🤩😘🥰🥰
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Giorno fa
Tayna love 😍😍😍
Amine Amrouche
Amine Amrouche Giorno fa
🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Asmir Arsllani
Asmir Arsllani Giorno fa
Shum emir muzika
Bedri Zenelaj
Bedri Zenelaj Giorno fa
me pelqen shume
Shpetim Lushi
Shpetim Lushi Giorno fa
...♡...
Kastriot Patos
Kastriot Patos Giorno fa
Respekt pë Solon je më i miri
Kastriot Patos
Kastriot Patos Giorno fa
Jepi finem dhe solo jeni me të miret
Rohit Arya
Rohit Arya Giorno fa
Love from India 🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳👍❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍😘😘
Flutra Allmuçaj
Flutra Allmuçaj Giorno fa
Like kujt i pelqen finem
Djellza R
Djellza R Giorno fa
Who is listening to this song in 2021
Djellza R
Djellza R Giorno fa
DAMNNNNNNN😍🔥
Hamit Hamiti
Hamit Hamiti 2 giorni fa
super k .p.t
Elife Sherifi
Elife Sherifi 2 giorni fa
Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!
antonela shera
antonela shera 2 giorni fa
love u girls
Melek Mobile
Melek Mobile 2 giorni fa
Hit🔥
Sanja Dordevic
Sanja Dordevic 2 giorni fa
😍💞💞💣💣💣💣💣💞