GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
Gold AG - Sokoli
3:39
Gold AG - Heroinat
4:46
Gold AG - Suhareka
3:28
Gold AG - History
3:26
Gold AG - Une
3:22
4 anni fa
Gold Ag - Kosova
4:18
Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15
Commenti
Deti.E
Deti.E 20 ore fa
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
Q Ba
Q Ba 21 ora fa
Ruju o slave ta qi pre ardhjen te lumt o trim Gold AG number 1 je 💪💪🇦🇱🇦🇱
aleks nikolli
aleks nikolli 22 ore fa
Fuck turqia love albania
dutoiu hour
dutoiu hour 22 ore fa
Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves
Lulu lulu
Lulu lulu 23 ore fa
2020 🖤
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 23 ore fa
O Arijan burri hallall te qoft po qysh i paske thur kto fjal taman per neve gurbetqarve gjithmon drite e diell paq ne familjen tande lum kush i ka prind 🇽🇰🇩🇪
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj 23 ore fa
Shum e bukur kenga Bravo👏
Valentina V
Valentina V 23 ore fa
🇦🇱❤❤❤
Shirin Dahsyla
Shirin Dahsyla Giorno fa
Ja ke qellu me tekst flm i nderuar respekt 👌🙏🙏🙏🙏
te preferuar tota
te preferuar tota Giorno fa
Superrrrrrrrrr
dutoiu hour
dutoiu hour 22 ore fa
udhheq ket shqiptari
arben gega
arben gega Giorno fa
Banju bashke o trima urime ciftit shume bukur
Muli Time
Muli Time Giorno fa
Goldi si gjithmon👍
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi Giorno fa
O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo
Ramiz Biba
Ramiz Biba Giorno fa
shabsnçela
Bulgarian23
Bulgarian23 Giorno fa
This is Islamism or Albanism? Because have orthodox Albanians also?
Artan Gega
Artan Gega Giorno fa
Ju kendoft zemra
Rajmonda Martini
Rajmonda Martini Giorno fa
This is the best
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci Giorno fa
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Altini Gaming TV
Altini Gaming TV Giorno fa
King gold ag🏅🥇🔥👑💪
arta sabani
arta sabani Giorno fa
bac u kry
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi Giorno fa
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Kosovo Kosovo
Kosovo Kosovo Giorno fa
✌️🔥🔥🔥🔥🔥✌️
Osman Ruçi
Osman Ruçi Giorno fa
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Adlea Jashari
Adlea Jashari Giorno fa
Mashalla Ooooooooo Zot sa kenge e bukur se 🔥🔥 na del nga zemra dhe nga shpirti dhe ju Ooooooo kngtart e shpipes ju kndoft zemra gjithmon.🤗🤗🤗👏🖐️
Q Ba
Q Ba Giorno fa
Goja te Lumnt o vlla shum i mir je Legend je Gold ag for ever💪💪
Leonard laski
Leonard laski Giorno fa
Qa po ta nxan rrugen kryqi spo kuptoj !
Gazmir Spahiu
Gazmir Spahiu Giorno fa
Bravoooo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 te vertet Gold
Agim Kopani
Agim Kopani Giorno fa
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Gashi G4shi
Gashi G4shi Giorno fa
21,10,2020 Genève suisse 🇨🇭
Lili Karfia
Lili Karfia Giorno fa
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
Rejhan Latifi
Rejhan Latifi Giorno fa
Respect legjenda i muzikes
viola ola
viola ola Giorno fa
O kosov zemer te kam
Pellumb Kadiu
Pellumb Kadiu Giorno fa
Legjend je Trujt zoti vlla
Q Ba
Q Ba Giorno fa
Gold AG u are the best 🤣🤣🤣
bodoy euir
bodoy euir Giorno fa
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
smilesparkle shine
smilesparkle shine Giorno fa
urime shume enishte ime 😉😉😉😉
Giresunlu Sulo
Giresunlu Sulo Giorno fa
urime ditelindjen zemra jem😎😎
shpetim sinani
shpetim sinani Giorno fa
Shum bukur👍
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Giorno fa
Goldi qite ni kenge Dy shok ne shkoll. Po ne bele. Njeri baben ne burg tjetri te vrar po kan qen te pa ndar jan dasht fort. Kan kalu mir. Me ni bank. Futboll kan lu bashke buken e kan. Henger. Pegjys. Ni moll e kan da bashk Naimi dhe Bekimi 💔
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Giorno fa
Ikom. Pas. Dy shok ne klas. Kan qen. Ne Bela po. Kan qen shok te ngusht. Me nje Bank. Kur i thojke. Arsimtari. Naim pse baba yt nuk vjen mbledhje prindve aj ju pergjigje skom bab ma kan vra. Kur e pyta kush ta ka vra baben tha baba i bekimit. Po ata gjithmon kan qen te pa ndare. Ne shkoll ne. Bank. Shok. E dhimshme
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Giorno fa
Qfar trimi ky. Do mu dhi. Prej tute. Mu ne dore mkan pas Qetnikt. Edhe sjom tut kshtu kom arrit me. Ju ik
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Giorno fa
🇦🇱✌️
Suela Metlliu
Suela Metlliu Giorno fa
O zot cfar fjalesh te verteta . I lumt dora atij qe e ka shkruajtur , esht shum e vertet jemi larg nga toka jon e nga njerezit me te shtrenjt qe na sollen ne jet . Esht gjynah per ne ta harrojm prejardhjen ton e mos ti mesojm femijeve tan gjuhen ton te bukur Shqipe . Respekte per kete kengetar me shpirt te madh . Suksese
Qatip Lahi
Qatip Lahi Giorno fa
Qerim lahi
Alfred kola
Alfred kola Giorno fa
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej Giorno fa
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir Giorno fa
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
JueltaNoel JueltaNoel Giorno fa
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Rezart Osmani
Rezart Osmani Giorno fa
Je me i mire i te mireve 😘😘😘😘😘😍😍😍😍
Adelinaaa Shala1
Adelinaaa Shala1 Giorno fa
Edhe ky si dauti i paska mjell.
Juliana Bakou
Juliana Bakou Giorno fa
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu Giorno fa
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura Giorno fa
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani Giorno fa
Prshndetje nag Tetova
perparim krasniqi
perparim krasniqi Giorno fa
2020
Erblin Kryeziu
Erblin Kryeziu Giorno fa
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddlddddddd
Gledi Dushku
Gledi Dushku Giorno fa
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 Giorno fa
itpost.info/dev/nYGld4qXjKrJoZ0/video kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli Giorno fa
xhennet firdeus ne ahiret !
Q Ba
Q Ba Giorno fa
Kryeveper allahu te rujt you are the best Albanian rapper 👌
Engjell isaku
Engjell isaku Giorno fa
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Jana krener Johana kener Giorno fa
Lll o
Bessi Gashi
Bessi Gashi Giorno fa
2020 🥰
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu 2 giorni fa
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj 2 giorni fa
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli Giorno fa
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj 2 giorni fa
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia 2 giorni fa
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft 2 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj 2 giorni fa
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj 2 giorni fa
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana 2 giorni fa
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Ali Junuzi
Ali Junuzi 2 giorni fa
Aj po vjen prej mali se di cka osht shka osht deka
Sefer Limja
Sefer Limja 2 giorni fa
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft 2 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️
GFH TEAM
GFH TEAM 2 giorni fa
🇦🇱
GFH TEAM
GFH TEAM 2 giorni fa
🇦🇱
GFH TEAM
GFH TEAM 2 giorni fa
Shum mir
GFH TEAM
GFH TEAM 2 giorni fa
Bravo
armagedon gr
armagedon gr 2 giorni fa
Kosova is❤️of Albania
armagedon gr
armagedon gr 2 giorni fa
Kosova is❤️of Albania
Erisa Besmir
Erisa Besmir 2 giorni fa
Bravo super bravo
Ervis Hoxhaj
Ervis Hoxhaj 2 giorni fa
🦁🦁