Commenti
esma cooking
esma cooking 14 ore fa
Përshëndetje
Ismailifisnik
Ismailifisnik 14 ore fa
Emision shumë i shkëlqyer, për të ardhur keq si Shqipetarët e Prizerenit në kohëe paqe pa luftë humbin gjuhën Shqipe dhe traditat Shqipëtare dhe kthehen tek gjuha dhe traditat turke pushtuese.
Andrea Sk
Andrea Sk 14 ore fa
Po kta po presin qe te infektohen nxenesit qe te mbyllet shkolla
esma cooking
esma cooking 14 ore fa
Je njish Edo
sesto senso
sesto senso 14 ore fa
Vertet jo vetem antibiotiku po dhe tramadoli ,po shqipni asht ven zot Ktu doktori ka 300 pordha en prenim kuptohet
Lorenc avdolli
Lorenc avdolli 14 ore fa
Na plasi kari per ty e librin tend
vilma mecja
vilma mecja 14 ore fa
Na pushtun turqit po tishim ne atje sta varnin ato njerzit skan buk me hang ky ropqimi ka dy makina do ket noi biznes ha kurriz shqiptarve si kurrumi ne elbasan ja mori frymen shqiptareve
Thomas Collins
Thomas Collins 14 ore fa
0:10 dating-girls.online
Dash Musaku
Dash Musaku 15 ore fa
Na e perktheni pak ca thot kjo blektorja jon mo
mirjana Kaja
mirjana Kaja 15 ore fa
O marin je yll ❤❤❤❤💘💘💘😗💘☺️🤐💞♥️
Jamba 95
Jamba 95 15 ore fa
PO TANI QE NUK KA ME KOLACIONET MER PALLEN E DY METROSHIT DHE MBAJE PER KOLACION PERSONAL .
Fehmije Kovanxhiu
Fehmije Kovanxhiu 15 ore fa
Ytb video
interist 123
interist 123 15 ore fa
O saimir bashk me ate super aktorin 😂 jeni ber sekretar partie......eh si u katandiska buri .....bur leshi....q. ne .b. me minollan per inat te .....po vazhdoni keshtu .....se na dhjet se qeshuri e para dhe tjetra ....si b q profesionist qe ini ....vazhdoni ..👉🖕
mirjana Kaja
mirjana Kaja 15 ore fa
O marin na ka mall per te qesh pse nuk esht prdite klaniforna
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 15 ore fa
Po eshte e vertet qe shiten antibiotik ne shqiperine e Ramaqeni fuk
mirjana Kaja
mirjana Kaja 15 ore fa
Un jam demokrate🏴‍☠️
ff franko Duja
ff franko Duja 15 ore fa
🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
Extrem83 Extrem83
Extrem83 Extrem83 15 ore fa
Plako e ke seriozisht?!?
Kastriot Dhamo
Kastriot Dhamo 15 ore fa
Para SULLTAN hallall
Klement Cene
Klement Cene 15 ore fa
O Klani lat nam
boss Man
boss Man 15 ore fa
Si, ku, nga dhe pse?!! Të gjith turren për të komentuar , për të folur dhe për bërë të diturin ' si këta mëndje ngushtët që flasin në studio! Allahu jo ç'do kujt i jep dije kë don Ai ta udhëzojë ' ska kush ta ndalojë kë don Ai ta lej në të kotë ' ska kush ta udhëzojë Selefi.org
saimir guri
saimir guri 15 ore fa
O blendi o shoku muc nanos. Ju qift kina motrat te dyve
Fatmir Vokrri
Fatmir Vokrri 15 ore fa
gazetar injotanta analfabeta plehra ata edhe kush i drejti ata,,, cfare fjale fjale edhte debitor o karaaaa!!!borxhli eshte ne gjuhen shqipe ptuuuuu plrhraaaa🇦🇱🇦🇱
Arian Marku
Arian Marku 15 ore fa
Ky kryeqenef është në fazën e fundit të çmendurisë.
dora ed
dora ed 15 ore fa
Ky popull vetem vrer di te nxjerre nga goja , komente te llojit ,te vrasim te presim - ju duheni cuar ne SPAÇ - QAF BARI - BURREL jeni shume te denje per te vajtur neper keto kampe ku regjimi I Hoxhes denonte intelektualet per t'u zevendesuar me ju te paskrupullt !!
Brahim Bujupi
Brahim Bujupi 15 ore fa
Fyr
Flower M
Flower M 15 ore fa
Nje patriot I vertet.
mirjana Kaja
mirjana Kaja 15 ore fa
Aje me te klaniforna se na ka mar malli per te qesh mos u mer me sajmire se na ka car karine genti je legjende
Colombo Colombo
Colombo Colombo 15 ore fa
0
Colombo Colombo
Colombo Colombo 15 ore fa
l1)
Lushnja75
Lushnja75 16 ore fa
Bravooooooooooooooooopopplppppppp
Niko Koci
Niko Koci 16 ore fa
P.P.SH E MORI NGA SHPELLAT DHE E SOLLI NE TIRANE THONE QE FLET DISA GJUHE ,SI KA MUNDESI QE NUK DI TE FLAS AKOMA SHQIP. NGELI DUKE TREGUAR PERRALLA
cak noris
cak noris 16 ore fa
Car jan keta te degjeneruar mor burr
Niko Koci
Niko Koci 16 ore fa
KA FTUAR UJKUN E TROPOJES, PAS ATIJ TE CERRIKUT.
erind berdellima
erind berdellima 16 ore fa
Doktori ja fut kot per 90 vjecaret qe kan ruajtur kodin e gripin spanjoll ne imunitetin e tyre. Sepse 90 vjecaret nuk kishin lindur ne 1918 akoma kur plasi gripi spanjoll. Kshu qe me gjith respektin per doktorin mos ja fut kot
Lushnja75
Lushnja75 16 ore fa
Kg është gay for sure!!
Lushnja75
Lushnja75 16 ore fa
O blending dëgjo!!
Renis Hoxholli
Renis Hoxholli 16 ore fa
feja islamit eshte feja me e bukur ne cdo gje ekziston i respektoj te gjith fejat po per mua Eshte islami ju luten mos beni propapagand europa eshte shtrig me kushte cdo gje po feja nuk ndrohet se esht e shtrenjt po gjithsesei ju dua shum selam malekom politika paska qen e poshter
Shefqet W
Shefqet W 16 ore fa
Meri je bërë tamam si trans
Albion Meco
Albion Meco 16 ore fa
Ca pjeshke Kjo bjondja
T Bone
T Bone 16 ore fa
Kjo eshte pune e brendshme. Dikush nga kta te shtepise ka fol me dike qe ka lek brenda. Ai person qe ka fol te mbaj mend me ke ka fol. E habitshme si nuk gjinden kta hajdute kur ne Shqiperi nje bluze, xhakete vishet nje jave rresht. Dikush i njeh kto rroba 🤣. Gjatsija, pesha edhe ecja e hajdutve ka te beje shum me zbulimin e tyre.
Paulin Gjeta
Paulin Gjeta 16 ore fa
Po jan votimet ka munsi qe kuksianet ta mbushin kutin dhe bythen o mashtrus
Lushnja75
Lushnja75 16 ore fa
Marko shumë djalë I mirë, por Trump nuk është zgjedhja! Biden më shumë për Shqipëtarët!! Sorry Marko i love you but not for Shqipet!!
fuego tv
fuego tv 16 ore fa
pppp ¥
Tiago Gonzalos
Tiago Gonzalos 16 ore fa
Shko mer fispomp micky mause originally
Taylor 8tto
Taylor 8tto 16 ore fa
Mustafa , pse e shnjerzon veten keshtu para te madhit zot , nje dite do vdesesh de sdo te hyjne ne pune pasuria shpia apo librat qe ke bere , rrespekto te gjithe edhe laje gojen kur te folesh per myslimanet se prej myslimaneve po rron kjo dote . Ki frik allahun se dita e gjykimit po na afron shpejt .
beqiriii jonuzi
beqiriii jonuzi 16 ore fa
Shko flej pak
Juljana Kola
Juljana Kola 17 ore fa
o zot sa i mbarum qe qekam edhe qe kujtosha se diset e noisyt ishin te bukura ky qenka talent i pa zbuluar
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom 17 ore fa
Materialiste u ndave nga shqiptari ndave dhe Samin nga ish e fejuara vetëm për pare
Fatmir Beu
Fatmir Beu 17 ore fa
Televizionet shqiptare jane mbushur me kurva ne cdo tdritare we eshte hapur,gazetare e moderatore leshi,,shqiperi te kane mbytur hajdutet,,ne cdo istitucion,,,
Anon Fe
Anon Fe 17 ore fa
O injorante Shqiptare. Keni dhe biznes ju shpellare. Ju s'keni nivelin me bazik te komunikimit..ku dini ju ca eshte miresjellja, empathy, customer service etc? Njerez te vrazhde, banale, te dhemb veshi kur u degjon. 😡😡
Baro Kelo
Baro Kelo 18 ore fa
Doli prap KY palla
Jim Cullins
Jim Cullins 18 ore fa
Trump 2020
Besa Neziri
Besa Neziri 18 ore fa
E vertet eshte te japin ne vend te bukes . Shko te marresh ndonje sherup per koll apo bllokim menjeher femacisti te jep antibjotik .🤦‍♀️
Mark Hajati
Mark Hajati 18 ore fa
Thon: Zero negativ jan njerez qe kan lidhje me alienet.
Jeni Prela
Jeni Prela 18 ore fa
Hahaa showtime ne Shqiperi’s nje 23 vjecare eshte bere aksionere dhe merr miliona !!!!!! Cudira shqiptare dhe ata burra ne studio nuk duan ta pranojn qe eshte korupsion . Ne vend qe te thone shyqyr qe jane disa te guximshem dhe Po I denoncojn dhe ti mbeshtesin te gjithe se po vjedhin dhe ju kane lene per turp te botes hapni syt o njerez e mos I votoni me .🇦🇱 I love you all 😍
Mark Hajati
Mark Hajati 18 ore fa
Disa thon qe ato qe e kane kalue infektohen perseri. Thirrini mendjes gripi i zakonshem te ze 2 apo 3 here brenda sezonit nga vjeshta dhe dimeri (6 muajsh).Pra antikorpi nuk po ia mbron rastet dhe infektohen per se dyti. Kurse ky virusi nuk asht virus gripi po semundje qe ku gjene kushte e hedh dekun njeriun. Zotesia e shkences do ishte mire te krijonin virus qe ta luftoi Covidin 19.Nuk e arrijen.Shkenca asht bllof.Sepse ka krijue kete qerrata HUANI dhe ia mbylli gojen dhe turijt gjith botes vec shkodranve jo.Ne kete rast ia kane kalue vlonjatve qe nuk i duketas gropa as gjoksi.Jane ma me mend.
missymarsi red
missymarsi red 18 ore fa
I ka vesh dhe MICHAEL JACKSON pp ai kishte body.
Mark Hajati
Mark Hajati 18 ore fa
Maska asht per te mos eksportu virusin tek tjetri. E keqja e mbajtjes se maskes asht fodulleku i mendjemedhejve.Si puna e atyre shkodranve qe i pyeten ne Parruce kur nuk kishte hyre virusi ne shkoder.A keni frike nga virusi.Ku pyes per virusin,une jam shkodran. Shkodra asht qyteti im.Keto tipa jane te rrezikshem.Duan ta shohin virusin dhe nxjerrin kallashin pa leje per ta ekzekutu. Ti zoteri tullac mbaj nji shishe me alkol mbi 70 grade celsius.Kesaj shisheje me alkol i vendos tubin per te sprucuar. Kur ti heq masken per ta fut ne xhep.Bani nji sprucim maskes ne te dy anet dhe fute ne xhep. Duhet t'iu pjellin mendja per te ruajtur veten familjaret,te afermit dhe shoqerin. Mund te perdorni edhe clor me koncentrim sa mos te ndryshoj ngjyren dhe grisjen e rrobes.Ndoshta ndosht dhe uji i oksigjenuar H2O2 ose si njihet kimikisht peroksidi i hidrogjenit. Ishalla shuhet virusi.Se per Din e Iman,keshtu sic ruheni,virusi kualifikohet ne krye te klasifikimit te kategorise siperiore.
Helloou Bitch
Helloou Bitch 18 ore fa
Ti shoqe q beson n virus mbaje masken .....ketu ska as per trimeri as pr fudullek ....duhet ta kuptosh njeher e mir qe kjo esht nj genjeshter globale ....qeveria jon esht paguar plus doktorata pr te na vdekur ne ...ok ..t uroj mos te cofte Zoti ne spital se t thon ke virus ...dhe vete m kembet e tua dhe del e paketuar....po ata ca ishin qe u hodhen na ballkoni kush i hodhi ...apo i hodhe ti apo un .....ishin n gjendje t mir dhe i verviten nga ballkoni ...lere sdua t flas m shum te tregoj dhe m fakte .....por po t them vetem kaq viruset ekzistojn ....por jo keshtu sic thon keta ....kjo esht genjeshter ....por po t keshilloj mos t shkosh n spital ...po t zuri gripi apo ndonj gj tjr kurohu n shtepi .....sa tbaroi afati mashtrimit ...ciao respekte
Dhionis Bajrami
Dhionis Bajrami 18 ore fa
Edi Rama, femijve ata u thone, mos u merzit te keqen babi, se babi po nuk shau, dhe po nuk bertiti kot, nuk vjedh dot.
missymarsi red
missymarsi red 18 ore fa
Molla ne bythen e sulltanit t'ia kishit vene titullin.Na çate trapin me idiotizma turqish.🤮🤮🤮
missymarsi red
missymarsi red 18 ore fa
A ju dhjefsha trute shqiptareve.Nuk mjaftojne qe kane 16 vjet qe po u dhuten trute nga perrallat ne turqisht po tani gjysma e "skeçit" ne turqisht.Vrisni veten se jeni kot.
Делије Север
Делије Север 18 ore fa
lepo je videti da albanka peva srpsku pesmu na njihovoj verziji
baby's food
baby's food 19 ore fa
Krejt mire ja ka ba te ike qa do ktu..boll 500 vjet i kemi majt duru..tani duan te asimilojne prap vendin me dinakeri kane fillu shqiptaret budallej tu ju pa dhe telenovelat...smundem me i pa me sy ,nje turk qe e takova ktu ku jetoj me tha a shqiptare je ne jemi miqt te mire me tha, e duam shqiperine ..besa ne sju dum hiq i thashe dhe ika..edhe si du shkojne femrat shqiptare e martohen me turq.
Dhionis Bajrami
Dhionis Bajrami 19 ore fa
Kujtim gjuzi karagjozi me i madhe i parlamentit, nuk duhet votuar prap per deputet.
AK 47
AK 47 19 ore fa
Mbylljani ordinancèn,hiqjani licencèn,pacienti éshtè Pacient.
Mark Hajati
Mark Hajati 19 ore fa
Bravo Erdoganit.Ky asht ZOT i shtepise vet. Jo si hajdutet e tradhetaret politikan e qeveritar ton.Qe kur duhet ti dalesh zot vatanit zbythen dhe hyjne ne pazare ne favor te huajit.Bile kur te vije gazepi marrin ikjen ng vatani si...! Kush mund te thoni.Si naltmadhenia e para 80 viteve.Tanet i kemi per te ba hije mbi toke si magari.
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff 19 ore fa
Turpii dhe genjeshtera e ketije kryeministri nuke kane funde eshte Sulltan dhe i ka te gjitha kopetencat sice di dalin perpara
Refat Bardhi
Refat Bardhi 19 ore fa
Kjo znj Eni shume e sakte
Original
Original 19 ore fa
Shqiptaret as nuk din asgje per islamin dhe prap e besojn ate, kjo do te thot qe keni te bejm me injoranc serioze,’
enicatspirit eni
enicatspirit eni 19 ore fa
Ahhahahaha me looot
B
B 19 ore fa
E verteta e kesaj perralle eshte se shqiptaret nuk kane qene te lidhur shume pas fese.kete e tregojne relacionet e prifterinjve tek vatikani ketu e 6-700 vite me pare.ritet ortodokse te katolikeve te arberesh. Konvertimi ne shumice i shqiperise verilindore vetem ne vitet 1800.babai I gjergj kastriotit u lind ortodoks,u kthy ne katolik e nga aty ne musliman.interesat imediate kane qene mbi ato fetare.balshajt ne veri nga ortodokse me nje vendim ne shekullin 13 kthyen shkodren me rrethina e malin e zi ne katolike.feja gjithmone varet nga rethanat politiko historike.2000 vjet me pare nje perandor pa nje ender prandaj ne grime sallate sot.por jo ne kine,indi,japoni,shumicen e azise sepse kjo perandori nuk bente ligjin atje.te tjere sundues te tjera fe.perandoria e sotme veç te mirave materiale si mc donalds, kfc,burger kings,kulturore si muzika rap,lakuriqesia, shkuma parti, konsumerizmi pa kufi ,fjalet e futura nga anglishtja dhe te bastardizuara ne shqip vend e pa vend.eksportimi i pastoreve,popeve, at've,murgjve,deshmitarve te jehovait,hoxheve,baballareve, prifterinjve e shume ustallareve te tjere.te gjithe keto do lenë nje gju rme shume te vogel mbi kete popull kaq te vogel qe per te mbijetuar mes fuqive shume me te medha e te forta se vetja u eshte pershtatur situatave dhe la mbijetuar.fete kane ekzistuar qe me shkeljen e njerezimit mbi toke.here kane sjelle dije,kulture,ndriçim per njerezimin dhe here erresire,injorance e tmerre te pa krahasueshme.populli shqiptar e paraardhesit e tij jane treguar largpames qe nuk I kane marre shume seriozisht.besimi ne diçka me te madhe se vetja eshte diçka humane e ndoshta e thurrur ne adn.secili mund ti lutet krijuesit pa ndermjetes.njerezimi i sotem eshte i edukuar e jo 95%analfabet si 2000 vjet me pare.
dhurata bali
dhurata bali 19 ore fa
Te perballet ai Ruzhdiu ball per ball, nuk mundet te perballet me zgjuarsin e Gernaldit, kur don te tregosh zgjuarsin kur flet nuk kruan koken, nuk hap gojen dhe gjeja qe urej me shum kur flet e ul koken .
Mark Hajati
Mark Hajati 19 ore fa
Na falni dhe kam qesh shume.Jo Ballmani po Ballkani.
Toni Cenolli
Toni Cenolli 19 ore fa
😭😭😭😭😭
Mark Hajati
Mark Hajati 19 ore fa
I gjithe Ballmani e therret tjetrin me fjalen puro Turke HAJDE vetem greket therrasin ella. Shqip thuhet EJA .Nuk e perdore ose e perdore shume rradhe,gadi hiq dhe therret hajde.
missymarsi red
missymarsi red 20 ore fa
O Stopi mblidhni raste dhe sinjalizoni ministrine e shendetesise qe te beje nje kontroll general te klinikave private se ushtron aktivitet lloj lloj gomari.Une kam marre mononukleoze tek klinika e Adela Qorrit tek Komuna e Parisit po se denoncova dot se s'kisha fature.Neper klinika te tjera persona qe njoh kane marre dhe hepatit c nga punimet e dhembetPara ca vitesh u zbulua qe nje marangoz italian kishte hapur studio dentare ne Tr .I shkaterruan shqiptaret keta ndyresira.
Tosi S
Tosi S 20 ore fa
Ca esht ku toc mo
Bernard Aliaj
Bernard Aliaj 20 ore fa
Do haje akullore sdo ndjeje asgje 😂😂😂
Vini Lee
Vini Lee 20 ore fa
Shqiptaret kurr skan per tu ber njerez qe nga presidenti kryeministri e me rradhe deri te me varfanjaku.Se ju zdoni njeritjetrin pranej sbeheni njerez.Se nuk doni te beheni bashke per te ven ligjet e ti rrespektojne te gjithe.Para ligjit nuk ka byth asnji te bej numra .Po ja qe edhe pse keni dal ne emigracion 1 pjes e madhe prap kur kthehen jan po ato Derra .Derra me zile.Te mbarum ne mes te evropes.Injorant,varfanjake ,shpirtzinj,analfabet,nuk coj dot 1 pune nga fillimi ne fund.