Commenti
Ernesto Che Guevara
Ernesto Che Guevara 20 ore fa
Po krimeve, të Gjermanisë Naziste, në Shqipëri kur do i bëhet gjyqi? Dy lufta botërore bënë Shaizerat edhe mënd nuk vunë. Rroftë Shqipëria atdheu im i dashur.
fatjola emini
fatjola emini 20 ore fa
Respekte president
gazi mondi
gazi mondi 20 ore fa
Qiuni qiuni bashk
Karthick Karthi
Karthick Karthi 20 ore fa
𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1618270337
kevin reno
kevin reno 20 ore fa
Rama o mashtrues, ke 8 vite nuk mbarove dot legalizimet, asnje vote nuk ke
Valbona Gjoka
Valbona Gjoka 20 ore fa
😂😂😂😂👏👏👏👏👍
Toni Kolombo
Toni Kolombo 21 ora fa
Zoti ☝🏻
Arbenit Grazie
Arbenit Grazie 21 ora fa
Rinaaa👍🏼
flamur cara
flamur cara 21 ora fa
Po kari po barcaleta
vaggelis xt
vaggelis xt 21 ora fa
Artan te respektoj pa mas.. je njeri qe je ndryshe nga te tjeret... Mos hidh balt te Rama kot... Se ke ber per salin miun.. qe ti e di mir qe ka ber namin ne Shqiperi... Se nuk je njeri i rralles... Te jesh pak me i drejt.. Rama e mori Shqiperin te shkatruar nga te gjitha anet sido qe ta shohesh...mos i bie ne qaf kot... Mos i ke gje friken sales?... Dhe shiko sa dallim ka akoma dhe kritika qe beni tani dhe ti bash si gazetar pa e car koken ber kryeministris e shqiperis . Rama kete Rama ate... Ketu dallohet shum leht lirija e fjales ke keni fituar si gazetar .. se po ta beje ti kete gje per salen ne kohen e kulmit te saliut e dije vet qe o te ikte koka per lesh!!!!!! Si te te tjerve....
Abhishek koti
Abhishek koti 21 ora fa
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618268480
Zonja nga Qyteti
Zonja nga Qyteti 21 ora fa
Mediu duhet te ishte ne burge.,Jo jep mende neper studjo,turpe per ju shqiptare.
Zonja nga Qyteti
Zonja nga Qyteti 21 ora fa
U sa turpe te votoni keto mbeturina hajdutesh akoma.
Ardit Arditi
Ardit Arditi 21 ora fa
Mediu eshte per burg
Labinot Berisha
Labinot Berisha 21 ora fa
Aty me duket eshte nje barret 12.7
Maj Maj
Maj Maj 21 ora fa
Uf cfar przantuse koti kjo pupu
Labinot Berisha
Labinot Berisha 21 ora fa
12.7x108 kunderpersonelit
Durim Mici
Durim Mici 21 ora fa
Rrugen nuk thohet eberi bersha e beri populli ku i gjeti leket saliu apo ja dha sudja me xhaferrin,
Gon Dibrani
Gon Dibrani 21 ora fa
Keto njere e kan hallall dhe nje rroge te miri per punen qe bejne qe brezi i ri ta dije historin e vendit ton te mrekullushem bravo bravo.
Gon Dibrani
Gon Dibrani 21 ora fa
Bravo zoti ju bekoft per punen qe beni
Nicole Jashari
Nicole Jashari 21 ora fa
Super aktore
Bad Boy For Life
Bad Boy For Life 21 ora fa
Ta qifsha fisun Gerrdeccc gerrdeccc
FEROOSE THALA
FEROOSE THALA 21 ora fa
Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618266639
Bad Boy For Life
Bad Boy For Life 21 ora fa
Me lekt tona
Aubrey Copeland
Aubrey Copeland 21 ora fa
0:37 vol.gen.in
Petro Topi
Petro Topi 21 ora fa
Kush eshte me i madh ju apo Rudina e kam fjalen nga mendja
Petro Topi
Petro Topi 21 ora fa
Ne Shkoder do votoji Endri se eshte Shkodran
Petro Topi
Petro Topi 21 ora fa
Den akzizi ksipna
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 21 ora fa
Po' ky ckuthi karit rrug me leket e kujt se mos ika ven nga xhepi rruget do i beni ju se populli do i bej
Llazar Prifti
Llazar Prifti 22 ore fa
Doli edhe gerdeci mjer shqipria
Sulo S
Sulo S 22 ore fa
Po ti po te ishe burre e vije emrin ne fund te listes dhe te shikonim sa veta do te votonin. Po je vend te sigurt tani dhe na derrdellis dokrra. Ju partite e vogla i beni duha Lulit qe ju vurri ne list te sigurt. Se po te mos u afrronte Luli, ju do ishit zhdukur si parti ne keto zgjedhje.
Nona Nona
Nona Nona 22 ore fa
Fatmir gerdeci nje pis njeri. .....
Llazar Prifti
Llazar Prifti 22 ore fa
O duk cfar lidhje ke me fshatarin? Ti per karrigen po fshtarin se mbroni ju agrarja duhet njo nga fshti qe i njef problemet etyr jo bau bau micu micu
landi interisti
landi interisti 22 ore fa
He ju dhjesha partite
martin martini
martin martini 22 ore fa
🤮🤮
Rita Gardner
Rita Gardner 22 ore fa
O zoteri antibiotiket ne Shqipni nuk jane marre nga pazientet me initiativ te tyre, se edhe te dush nuk e merr jan pikerisht procedura shteterore mjekesore dhe mjeket qe i kan dhen; dmth nuk kan bere te kunderten si "shqipetar" po egzakt esht ndjek nje procedure e gabuar. Gjykimi ndaj popullit te shkret esht shum i rende se pikerisht jan keqtrajtuar nga mjeket dhe shteti dhe ajo qe ju i administroni ndryshe i ve ne dyshim. Nuk e kan per detyr te jen te kulturuar ata po mjeket
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 22 ore fa
Vdeksh nji ditè para zgjedhjeve qè mos ta marrèsh vesh rezultatin
Toni Kolombo
Toni Kolombo 21 ora fa
Amijn ishalla don zoti ☝🏻
Jani Leka
Jani Leka 22 ore fa
Ikni Se sdini me fol.mer idiot..fol Cfar do Beni...Po me nje brim ...
Gusti Gusti
Gusti Gusti 22 ore fa
Bravo patos...se ky eshte rop qir
Vath Gabili2
Vath Gabili2 22 ore fa
0g0jh000g00h0000
Emiljano Guri
Emiljano Guri 22 ore fa
O legen burr je ti qe i vrave gjysmen e shqipris o bole
Ilir Sokoli
Ilir Sokoli 22 ore fa
Ah more z. Agron ,sikur te kishim disa burra shteti per vatan ,dhe disa burra te mençur si ti dhe znj, Eleni Kocaqi,jo serbia kollovare por e gjithe Evropa do gjunjezohej para gabimit te madh qe kane bere me shqiperine dhe gjuhen e saj .Z.Enkel duhen hapur dyert per njerez te tille ,me shume hapesire per te ndriçuar mendjen e ketij populli qe per shekuj jane munduar ta shfarosin dhe tia zhdukin gjuhen qe eshte kozmike por kurre skane per tia arritur.
Gon Dibrani
Gon Dibrani 22 ore fa
Nje perrall e vertet hall ja beft zoti ketyre djemve bravo bravo.
Gon Dibrani
Gon Dibrani 22 ore fa
Zoti na e ka dhuru kete perle . po me poletikan te pangopur qe zoti i vraft .don zoti mallkimet e keti populli shkofshin ne vesh te zotit.
Dean's
Dean's 22 ore fa
Kishte nevoje humori ne Shqiperi per fytyra dhe personazhe te rinj. Show i kendshem😊
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca 22 ore fa
Edhe femija e Vogel dije ti thot kete gjera
jane temory
jane temory 22 ore fa
baby sister hahah
jane temory
jane temory 22 ore fa
hahahah inshalla vazhdon me ket rolin hahahahah
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca 22 ore fa
Sa analist ka shqiperia ma shume edhe prej kines
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 22 ore fa
TALLAVA ME TRI APO KATER NOTA !!!! TURP
Erald Demiri
Erald Demiri 22 ore fa
E meritoni jeni me te miret per stilin e muzikes qe luani Adi Sybardhi Ervin Gonxhi Liri Ketit mbeteni legjend dhe unik ne instrument respekte
Ultras 12
Ultras 12 22 ore fa
Artan Hoxha eshte "Babai" i te tere analisteve... Respekte!
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 22 ore fa
O BIRI I KOMBIT ENVER HOXHA KU JE
Kirill Evans
Kirill Evans 22 ore fa
Her bilge kişinin listesinde olması gereken en akıllıca şey, para kazanmak için hükümete bağlı olmayan farklı gelir akışlarına yatırım yapmaktır.
XRP Bags
XRP Bags 20 ore fa
4 tüccarla çalıştım ama hiçbiri etkili değil çünkü stratejileri harika.
Freedom Julie
Freedom Julie 20 ore fa
Bay Solomon Wilson'a, kripto ticareti konusundaki büyük bilgisiyle finansal olarak atılım yapmama yardımcı olduğu için gerçekten minnettarım.
Zachary Scott
Zachary Scott 20 ore fa
+ 1__9__7__1__ 4__ 7__ 0__ 0__ 0 __9 _ _ 3
Donald Mcfarland
Donald Mcfarland 20 ore fa
2000USD'den başlayabilir miyim?
Claire Monte
Claire Monte 20 ore fa
Evet, kazancınızı herhangi bir e-cüzdan aracılığıyla hiçbir ek ücret ödemeden doğrudan hesabınıza gönderebilir.
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 22 ore fa
Organizate terroriste Teper e rrezikshme
Jurgen Pllumbi
Jurgen Pllumbi 22 ore fa
E bane film elbasanin kto po bajn teater eshte media teater ! ku luhet loje shume e piset nga mediat dhe politikanet duke ''denuar'' krimin ju jeni krimi
Erveana
Erveana 22 ore fa
life like us had spoiled me. high in the sky, like a Star I lived. laugh as I take it when you renkoje of PA soul only myself I loved very much. refrain God does not forgive Me The
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 22 ore fa
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢
Eni Zeneli
Eni Zeneli 22 ore fa
Mylle bucen o sorre se na i neverite
Shpendi5 Shpendi5
Shpendi5 Shpendi5 23 ore fa
Artan hoxhen mend ta ndegjoj 24ore esht nish
Ciccio Pasticcio
Ciccio Pasticcio 23 ore fa
O zot 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏gushellime familjes qofte cenentit
Ze Ver
Ze Ver 23 ore fa
Miliarderi mashtrues shporru hajdut ,ikonash
altin gremi
altin gremi 23 ore fa
Lere te flasi moj laraske
Kosova is Albania
Kosova is Albania 23 ore fa
Mos sillni magjup e terrorista ktu. Nuk duam ti shikojm.
isra 7
isra 7 23 ore fa
Zoti i udhezofte keta qe shajne ne fund te fundit njerez jane
Hadi Kasep
Hadi Kasep 23 ore fa
𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1618258542
Shkelqim Dauti
Shkelqim Dauti 23 ore fa
flliqesirat e kombit jeni ju, ju shembet kisha ew xhamija, ju vrat e prete e varet ne litar dhe ju keni bere shqiperine rrempalle, ju jeni fara e keqe e kombit dhe ju thafte dora atyre qe ju votojne me
Unicorn xoxo
Unicorn xoxo Giorno fa
Zonje Vjosa nuk osht turlifyle po nje zonje e vertet!
Alma Bulku
Alma Bulku Giorno fa
Bravo cuna serioz tamam si muzika qe ju beni , Ardi Sybardhi numer jesh Por dhe Liri dhe gonxhi jeni cuna bravo dhe serioz
Paske Daci
Paske Daci Giorno fa
Kel Demi i marrsh te keqe Edit, e ke inat ti,.
Paske Daci
Paske Daci Giorno fa
Po Doktorr hajduti, korrupsione i gjall.
DIANA ISAI
DIANA ISAI Giorno fa
Shirli je e madhe ,na kenaqe me humor
Paske Daci
Paske Daci Giorno fa
O kel dema mylle gojen, mos fol me injori per EDI Rama, o shkerdhate ta ka ba rrupsup ty keli dema, bashke me ket doktorrin qe leh si qen. Ti keli don Ilir meten o servil, shiko veten tende o kel kkkk.
Paske Daci
Paske Daci Giorno fa
More shkerdhate Eli dema mbylle halen o mizerje se ti je me i poshter qe ka Shqiprija.
Paske Daci
Paske Daci Giorno fa
Shko more pjerdhu mos fol keq per EDI RAMEN o mizerje, se ju jeni plehra, ti nuk je normal
Flamur Xhaja
Flamur Xhaja Giorno fa
Pse nxirrni kto sekrete o medja fundrrin,si ka mundesi ti publikoni emrin nje te penduari kur dihet se me ka te bej🤯🤯
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 22 ore fa
E vertet Po luajn me jeten e nje njeriu Po keta jane budallenjë
Kaltrina Cocaj
Kaltrina Cocaj Giorno fa
N fe ska mod ajo e mbulesa asaj 🤦‍♀️
Gentian Dalipi
Gentian Dalipi Giorno fa
Po kendoi se te heq nga puna ai se ke pasur poziicion te mir
astritiable
astritiable Giorno fa
E para nga fundi 👏👏