Alban Skenderaj - Jolie
3:08
Commenti
Bahri Shefkiju
Bahri Shefkiju 56 minuti fa
Bravo Alban Skenderaj
Tila Sara
Tila Sara 2 ore fa
Sa dashuri❤❤
juli Music
juli Music 2 ore fa
❤️
juli Music
juli Music 2 ore fa
❤️
Irmir Rica
Irmir Rica 2 ore fa
Nuk kuptoj ato 1072 "nuk pelqen" si mundet me.qene me spaktakolare se kjo!! nje kenge e kesaj rryme.... se di. Gjithesesi mbetet kengetari më i mire në absolut i gjithë trevën Shqipetare.
Marjan Jaci
Marjan Jaci 3 ore fa
Ku jan 👉🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rei Ana Bruka
Rei Ana Bruka 3 ore fa
Super♥️♥️
Buket Demir
Buket Demir 3 ore fa
i love this song so much and TE DUA İLİRJAN.....
Eliza Jonuzi
Eliza Jonuzi 4 ore fa
2021 and I’m still here 🫀
F. Shabani Shabani
F. Shabani Shabani 6 ore fa
Tehfeievd1fvxwfcfwtffqfgcwgcstgfehjdechrfgrdhrfryrgrcbrcggecghew43wrt22142222222gndjciwuvfieicivigtieicigridi ifdix8 8r8x8fr8sxg
Kaje Capi
Kaje Capi 6 ore fa
cdo dit nuk lodhem ta them sa shum te dua
Migena Cangu
Migena Cangu 6 ore fa
Kush e degjon kete PERLË ne 2021😍
Leta Harjani
Leta Harjani 9 ore fa
Un emrin e kam leandra
Eva Hoxha
Eva Hoxha 9 ore fa
Keng vertet e bukur.. ne tekst jane perdorur shum fjal dhe me rim. Jo si ne kenget e kengetarve te tjer qe ne pergjithesi kan vetem 5 fjal ne tekst dhe nje refren me tralala.. Per mua vazhdo te shkruani te tilla tekste me shum fjal se do te jet dhe ne ndihm te brezit te ri se po harron gjuhen shqipe. 🇦🇱
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi 18 ore fa
2021💞💗💞💗💞💗💞💗
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX 23 ore fa
🔥❤
granitOffcial
granitOffcial 23 ore fa
prsh ish shoqet time anxhelen me kete keng per her te par kam ren me dashuri me ate 🥰🥰🙈🙈
granitOffcial
granitOffcial Giorno fa
akoma e degjoj kete ka ndonje fans te cmendur si un 2021 ?
granitOffcial
granitOffcial Giorno fa
💔💔
Arben Baliu
Arben Baliu Giorno fa
geniali sulmon prap me Jolie bravo king Albani
Visar Visi Krasniqi
Visar Visi Krasniqi Giorno fa
Bravoo MUZIK ART 🖼
Era Jaha
Era Jaha Giorno fa
Ju kane shtuar klikimet kesaj qe kendon bashk me Albanin, kjo qe puthte armikun e shqiptarve te Kosoves jovanin serb.
adrese pune
adrese pune Giorno fa
😘😘😘😘
Jello Fruit Asmr
Jello Fruit Asmr Giorno fa
Sa me pelqen kjo kenge🤩🤩🤩
Kristina Qesaraka
Kristina Qesaraka Giorno fa
2❤21
Ornela Merja
Ornela Merja Giorno fa
Uuuuhhhhhvgg
Rajdi Flutra
Rajdi Flutra Giorno fa
😊😊
Rajdi Flutra
Rajdi Flutra Giorno fa
😭😭😭😭😭😟😟☹☹😘😘
Rusela Cila
Rusela Cila Giorno fa
Awwww sa e bkr be loqk
Mone Ilo
Mone Ilo Giorno fa
Epo shyqyr qe po degjojme nje kenge te hajrit 👏👌
samuele longo
samuele longo Giorno fa
itpost.info/dev/grGDbYa2r8-di6E/video&ab_channel=MrEazi Kjo eshte kenge e vjedhur nga Afrika po Albani e ka zbukuruar :D
Mery Mery
Mery Mery Giorno fa
2021 😍😍
Tefta Bicaku
Tefta Bicaku Giorno fa
Super albani🥰🥰🥰
Labi Vlonjati
Labi Vlonjati Giorno fa
Kjo eshte nje nga ato koncertet ku cdo kompliment sado i bukur qe te shkruhet, eshte thjesht pak. Bravo Alban me gjithe artistet e tjere.
Eric Moumou
Eric Moumou Giorno fa
喜欢了一个阿尔巴尼亚男孩。
Renis Haxhia
Renis Haxhia Giorno fa
ishalla kjo eshte kenga e fundit e Albanit ne kete stil...kenga duket sikur e ka prodhuar Flori dhe autotuni nuk i shkon fare Albanit se ai ka ze...ndryshe nga flori me shok...
Blini Hoxha
Blini Hoxha Giorno fa
I’m
Albert Mince
Albert Mince Giorno fa
nice. ti nuk zhgënjen kurre bravo gjigant
Nertila Rapo
Nertila Rapo 2 giorni fa
Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr
tingujt e zemrës
tingujt e zemrës 2 giorni fa
Ti je gjigand
Genna N
Genna N 2 giorni fa
E adhuroj këtë keng Ty,vetm ty Ty gjithmon ty Kush e dëgjon 2021❤❤
Kostandin Puleri
Kostandin Puleri 2 giorni fa
🎇🎇🎆🎆👌🏻🙌🏻🙌🏻
Kostandin Puleri
Kostandin Puleri 2 giorni fa
👌🏻🙌🏻📯
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu 2 giorni fa
👏😍
Dorjan Tartaraj
Dorjan Tartaraj 2 giorni fa
Shum e bukur kush mundet teme thot nëse Albani ka ndier në treg ndonjë keng te re faleminderit
giselda plaku
giselda plaku 2 giorni fa
😭
Isabella Bella
Isabella Bella 2 giorni fa
ALBANI eshte nje katigori vetem!! i jashtakonshem
Bruno Hyso
Bruno Hyso 2 giorni fa
0 arm 0 drog 0 machina lluksi 0 pordh 100% relax
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi 2 giorni fa
💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
Peci Fatbardha
Peci Fatbardha 2 giorni fa
Te lumt Alban se super ze super keng super muzik te lumt shum shum keng e mir si te gjith te tjerat
Iannuzzi Matteo
Iannuzzi Matteo 2 giorni fa
Do ishte bukur dhe versioni ne italisht
Orgesa Seli
Orgesa Seli 2 giorni fa
Ŕŕŕ
Orgesa Seli
Orgesa Seli 2 giorni fa
Èŕŕŕŕŕŕèèeèŕèŕèèèŕèeŕŕeeeèèèŕŕŕ
Orgesa Seli
Orgesa Seli 2 giorni fa
Ŕŕ44ŕ
Mondi Kapaj
Mondi Kapaj 2 giorni fa
2021 Kush e degjon ende....
Alma Mashkulli
Alma Mashkulli 2 giorni fa
2021❣
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi 2 giorni fa
💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi 2 giorni fa
💞💗💞💗💞💗💞💗
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi 2 giorni fa
💞💗💞💗💞💗💞💗
Etleva Kulla
Etleva Kulla 2 giorni fa
Jan disa kenge qe sado vite te kalojne te bejn te ndiesh po te njejtin emocion..te prek ne thellesi te shpirtit😔😔😔cdo gje qe do doje ti thoje dikuj ne ato caste kjo kenge i thote😔😔❤😥
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 giorni fa
1❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 2 giorni fa
esht geng e mrejullueshme dhe kush e ka nje ze te till albani sigurishte
Mathew
Mathew 2 giorni fa
Bellissima canzone, ti ascolto dall’italia 🇮🇹
Jonka Paloka
Jonka Paloka 3 giorni fa
Jeni me te miret 🤩🤩😘😘
Sonnen Licht
Sonnen Licht 3 giorni fa
Alban Skenderaj forever!!! The best Sänger ganz Albanien und Kosovo!!
Jonka Paloka
Jonka Paloka 3 giorni fa
😍😍😍
Matilda arja
Matilda arja 3 giorni fa
Jonka Paloka
Jonka Paloka 3 giorni fa
😍😍😍
Gladi Arapi
Gladi Arapi 3 giorni fa
😍😍
Lorena Uruci
Lorena Uruci 3 giorni fa
Cfar zeri ka o zot qetsim per shpirtin je alban 2021
Mike Saraft
Mike Saraft 3 giorni fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mike Saraft
Mike Saraft 3 giorni fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
thomy jery
thomy jery 3 giorni fa
J'aime beaucoup cette musique. Elle est très bien !
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi 3 giorni fa
Best idol ,I love your music♥️🌟
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi 3 giorni fa
Idhull që nga fëmijëria♥️ muzika jote është dhuratë për veshët tanë!🌟
ttt x654321
ttt x654321 3 giorni fa
A e dini çdo te thote Skenderaj mbiemri Albanit? Do te thote Aleksander = Iskander, Emrin Aleksander popujt e lindjes e shqiptojne Iskander, kete emer mbajti edhe Gjergj Kastrioti, Skander pra Aleksander, ne nder te Aleksandrit te Maqedonis I cili kishte gjyshen nga iliria e nenen nga Epiri.
Estela Zisllari
Estela Zisllari 3 giorni fa
Super keng e bukur
Haziz Zizi555
Haziz Zizi555 3 giorni fa
Bukur
Edona Tahiru
Edona Tahiru 3 giorni fa
ppppppppppp
Bora Bora
Bora Bora 3 giorni fa
Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami 3 giorni fa
Wow